Prihlasovanie dočasne pozastavené.

Z dôvodu aktuálnej situácie je prihlasovanie dočasne pozastavené. Podľa aktuálneho stavu protipandemických opatrení bude prihlasovanie opäť spustené.

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným poplatkom na Bathory cross

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MariánAdamkovic1964Banovski behuni23km
JurčoAnton1974Dolné Otrokovce23km
JeromeAzuara1974Trnava Runner TrailAndorra23km
BranislavBabiš1973Šrobárová23km
KatarinaBacikova1989Považská Bystrica23km
MichalBačinský199323km
RichardBalaj198123km
MarekBáleš197712km
ViktorBALINT1978The Minions23km
TomášBánik1970MiniMon12km
JardoBarančík1978toRun Stará Turá12km
MonikaBarančíková1984toRun Stará Turá23km
LubosBatko1975Malacke šipy23km
PeterBellay1988Krajinar.sk23km
michalberec197623km
MatejBibza199223km
KatkaBilčiková1987Prestigio Realiz Team BA12km
LíviaBoorová1986toRun Stará Turá23km
AndreaBorovská1979ŠK Bradlan Brezová23km
PeterBrázdil197123km
JanaBrázdilova198112km
TomášBrestič198323km
MarekBrodňan199512km
Rasťo Brunovský 1969Lemrateam hiking.sk 23km
ŠtefanBujňák196923km
MatúšCaban199223km
Michal Čakajik 198112km
ZdenoČapek197212km
JurajCintula1979Záhorácký Frišký Tým12km
Róbert Cocher1978Ujlackí bežci23km
SimonaČonková1987MARAS team23km
JaroslavDej1968Kysuce team23km
peterdenes ml.1982KBPS - Púchov12km
MartinDetvaj1977Novozámocká bežecká komunita 23km
PeterDobsovic1974OSK Zavar23km
Peter Doležaj 198712km
Martin Doležaj 199312km
ZuzanaDoncs Krajčová198512km
VeronikaDrinková199323km
EugenDubec1956#KarpatskeSelmy BA23km
MilanFabuš1972Tomky23km
VladimírFabuš1967Bolešov23km
TomášFanta 1977Karpatské Naděje 23km
VeronikaFeckova1988Pexton Unicorns23km
NataliaFeketeova1984Ibalginy23km
ErikFerencz1984Minimon Friendly Team23km
PeterFlajžík1993Ak Junior Holíč 12km
JánGajdošík198323km
Anita Gajdošíková1976NZBK23km
Branislav Galko1981Tatran Bobot23km
MartaGatialová1986STG PD23km
MartinGerhat1981Rajcany12km
PeterGlos198023km
JánGološinec1965ŠK Bradlan Brezová23km
MonikaGore1979STG Nove Zamky12km
LadislavGregus1978PROefekt23km
MilanGubien198723km
AlexanderGuoth198712km
PavolGura197423km
DanielHalienka1984GoTriple23km
RastoHalienka197323km
AlenaHaluzová196423km
MatejHalvoň1983Prestigio Realiz team BA23km
LeonaHaplova1974Karpatské naděje23km
MartinHatala1973Klub nenapraviteľných optimistov23km
Lucia Hatalová 199723km
JanHeizer1972DANUBE RUNNERS23km
BarbaraHeneková199012km
LuciaHladká1985Skalica23km
PavelHlozak1976Ultrapohoda 23km
MichalHodulik198223km
DominikHomiak1993PSA Run Team 12km
DanielHorník1974Senec23km
PeterHorský198023km
pavolHrašna1976PSA run team23km
JanaHromkovič 198712km
Július Huszthy 1987ŠK Zrýchlená turistika23km
DagmarImrichová197723km
MarekIvanič1975Ultrapohoda12km
JurajJadamec198023km
AnnaJambrichová200223km
Peter Jančovič 198312km
JurajJanecek1980www.usmevacaj.sk23km
JaroslavJaniga1971Dubnica nad Váhom23km
GabrielaJaníková1966AC Malacky23km
DominikaJánošíková1991Pexton Unicorns23km
MartinaJarganová1980Veselé bežkyne23km
JozefJurčík1977Skalica23km
MiroslavKadorík1982Zlaté Moravce12km
TomášKaras1982SRTG Podluží23km
MáriaKarasová1986SRTG Podluží23km
MarekKebisek1980Horné Srnie Run23km
MiritkoKlačanský1985XRunners23km
Filip Kmeťo 1986Topoľčany 23km
PeterKolínek1987Vrádište 23km
MáriaKolínková199412km
VladimírKomínek197423km
RichardKönig1980STG PD23km
StanislavaKönigová1988STG PD12km
Radoslav Kopčan1987Banovskí behúni23km
KatarinaKopecka1982Čvarga z mesta23km
PatrikKorec1992XRunners12km
BobaKováčiková1978BCG Dulov12km
ZdenkaKovácsová 1993Veselé bežkyne23km
RadovanKralik1976Uhrovec23km
ElenaKramarova1981NZBK23km
RenéKročka197623km
BronislavaKubicová198412km
MichalKucera1979Triatlon team Nereus Žilina23km
PeterKucharcik1979Fenix3club23km
JánKucharovič198712km
JanaKucharovičová198612km
LenkaKucková198612km
FiAlenkaKuisova1975#kamienky23km
ĽubicaKureková1976Veselé bežkyne23km
BranislavKušan199012km
JanKutrla 1958NZBK12km
JankaKuzmová 1989Maratón klub Rajec12km
JánKýška1983toRun Stará Turá 23km
Norbert Lapos1984STG Nove Zamky12km
DenisLauko1974Lauko team23km
MiroslavLetko1979Raz to príde23km
PatrikLopušný19803NT23km
RastislavLukačovič198312km
MáriaLukačovičová198323km
PavolMajo1981#kamienky23km
PeterMalár1972The Minions12km
JanaMalárová1971The Minions12km
LadislavMaras1963MARAS team12km
EvaMareková1982Raz to príde23km
KarinMasarykova198823km
AndrejMaták198523km
MonikaMázsárová1991AK Junior Holíč12km
MatúšMeluš1990FSV UCM Trnava12km
Tomáš Miček 199212km
MarekMiko198612km
JanaMikulová198912km
LadislavMinich1982Kanianka23km
TatianaMinichova198212km
MonikaMišíková1973BCG Dulov12km
BranislavMišovič1979DANUBE RUNNERS23km
HanaMlčákova1981Karpatské naděje23km
PeterMoravčík1981Ujlackí bežci23km
MarekMúdry1981Pravenec12km
ĽubošNaď1979toRun23km
EvaNemčeková198612km
HenrichNemec1973Ludanice23km
LukasNepovim198423km
TiborNešťák1975Beháme cez čiaru23km
MilošNovák1986NZBK23km
ErikNovak198823km
SilviaOdelgová1982MARAS team12km
LenkaOdnechtová197723km
ImrichOlha197323km
MartinOndruška1992Medvedi W&F23km
PavolOndruška197823km
VladimírOravec197112km
Ľuboš Orevac1972PROefekt23km
MilanOrszágh195612 z Ivanky23km
LenkaOsičková198112km
BarboraPanáková1977Medvedi W&F23km
KatkaPanisová1975ELEVEN RUN TEAM12km
ĽubomíraPatayová197812km
MarekPaulovič1967Madunice23km
Agáta Pavlisova198412km
Jozef Pekarovič 198912km
MichalPetro198223km
JánPiala1992Maratón klub Rajec12km
MatejPiešťanský2002Matejovec 12km
ValériaPÍROVÁ198312 z Ivanky23km
OndrejPišoja1987ZABIAK12km
MarekPolakovič1985ŠK Jablonica23km
BranislavPolgar1981GoTriple23km
MariaPomajbova197912km
PaulínaPorošinová197623km
MichalPrusák1987Outsiterz23km
SlavomirPudis197823km
JULIENQUIVET1986NZBK23km
AlexandraRaffay1983OCR PANEX TIM12km
MartinRaffay1983OCR PANEX TIM12km
RenataRajnošková1980Karpatské naděje12km
RadoRehora1986Trnava Cycling Team23km
MáriaRimovská1979Medvedi W&F23km
RobertRimovský1973Medvedi W&F12km
MarcelRusnák1974stg Prievidza12km
LenkaSavarová1983Ruin Runners23km
MarekSchwarz1979Běžecká parta Žižkov23km
OndřejŠebesta 1980Vnorovy v pohybu - Karpatské naděje 12km
Pavel Sedilek1983STG ZVOLEN - RunningteamZv23km
StanislavaŠiatinská 1976ŠK Achilles Handlová 23km
HalinaŠirgelová1979Svetielko nádeje23km
RastislavSlaninka197823km
PavolSlodičák1986Slovenský Grob23km
MáriaSlodičáková1984Slovenský Grob23km
MartinSovič1981Skalica23km
Mária Štefániková 198523km
PetraŠtócová1985LangStreckenSchnecken23km
SlavomírŠuch1966Med - Centrum Martin23km
MarcelaŠuchová197523km
MilanŠuhajda1975BK BOSORACI23km
ZuzanaŠulková198223km
MatejSurman198623km
IvetaSurmanová198512km
MichalŠváb1986ŠK Zrýchlená Turistika23km
DanielSvatík1996MYSB23km
NikoletaSvetláková1995Trnava Cycling Team12km
MilanTakáč1975Carpathia Očné Centrum23km
AlenaŤažká1977Michalová23km
OndrejTikl1978Flair23km
IvanTóth1961PROefekt team o.z.23km
MartinTrník1977Forest23km
StamatiosTserkezopoulos1972HighLandersGreece23km
PavolUhlárik1959Maratón klub Rajec23km
MartinUhliar1980AŠK Fenix Bratislava23km
MiroslavUller1978CK Studienka23km
MáriaUllerová1974CK Studienka23km
LenkaUrbanová198012km
GabrielaVadocká197212km
NikolaVajglová199723km
JanaValocsayova1978Danube runners23km
PeterValovič1978Skalica23km
MatúšVaračka1988Beckov23km
LenkaVaračková1988Beckov23km
lubomírvařecha1978Karpatské naděje23km
JánVarmuža1952ŠK Bradlan Brezová12km
MargitaVarmužová1953ŠK Bradlan Brezová12km
JánVeselý197112km
MarekVidovič1976Sokol Čachtice23km
ĽudmilaVojtková1981Veselé bežkyne23km
MichalVolf1989PSA run team23km
JakubVrana1984GEKONsport23km
marcelvrbiar198723km
MichalZavadinka1982KBPS Púchov12km
MiroslavZemka198123km
JánŽila197223km
JánZsibrita196912km
LenkaZuzulová1997RAMBO TEAM12km