Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza

menopriezviskoročníkklubkrajina
AlenaKollárová1988Slovakia
JanaBielická1977SiskaTrainingSystems SlovakiaSlovakia
DianaŠvecová2002Slovakia
IvanaOndrejičková1978Slovakia
PeterĎurina1983Slovakia
VladimírKováč1965Slovakia
Jana Kováčiková1981Farma pod VtáčnikomSlovakia
KatarínaĎurinová1987Slovakia
LukášPieš1995Slovakia
PatrikKováčik1980HK BystričanySlovakia
DaliborSnoha1987Slovakia
JakubMinich1990Slovakia
MichaelaHudecova1983Slovakia
SimonaMihálová1992Slovakia
VladimírGajdošík1988Slovakia
Zuzana Václaviková 1966Slovakia
MiroslavTuranský1984Slovakia
IvanMišeje1979PROEFEKTSlovakia
BronislavaMančíková1995B&M&VSlovakia
MichalPavlík1989B&M&VSlovakia
RóbertNagy1997Slovakia
PatrikČavojský1986Slovakia
MichalŠkulec1991ŽilinaSlovakia
Michal Sokol1987UnipharmaSlovakia
SimonaSokolova1990UnipharmaSlovakia
MiroslavaGrolmusová1982Slovakia
MiroslavDado1982Prievidzské ľadové medvedeSlovakia
Stefan Liebig1982STG Prievidza Slovakia
VladimírĎurdina1965PDSlovakia
VladimírAlaxa1982My bežciSlovakia
MichalAlaxa1980My BežciSlovakia
MartinMokrý1973Prievidzké ľadové medvedeSlovakia
JánVansa1983Slovakia
ZuzanaVrtielová1980Slovakia
BronislavaDzinová1992Slovakia
PetraPernišová1980Slovakia
VeronikaPiešová1996Slovakia
KarinHepnerova1982AK Junior HolíčSlovakia
JanaTurcanova1989KVANTSlovakia
MilanPlecho 1986Slovakia
MichalGombarčik1984Vytrvalci u KmotraSlovakia
ĽudovítŠál1976Slovakia
ErikaHomolová1998Slovakia
RomanKuruc1979Slovakia
MagdalénaHomolová1999Slovakia
MárioFrimmel1981Slovakia
Jana Ondrušová 1987Rašov Slovakia
Ladislav Ondruš1985RašovSlovakia
MiroslavHoss1975Žarnovickí bežciSlovakia
IvetaKrausková1997Slovakia
JozefŠteták1976ACSSlovakia
TomášĎurta1980TRISlovakia
StanislavVaračka1978VaracovciSlovakia
MilosCicmanec1977Slovakia
PeterCagáň1970Behaj.netSlovakia
DušanGatial1985Slovakia
NatáliaKováčiková2000Slovakia
LuciaZaťková2000Slovakia
Branislav Rajecký 1978Slovakia
JurajHrenák1993Slovakia
RomanMichalovič1987Slovakia
PavlínaMichalovičová1995Slovakia
BarboraMichalovičová2003Slovakia
VanesaNeuročná2004Slovakia
KatarínaVašíčková1991Slovakia
LiborBorko1977Slovakia
MarkoFrantišek1978Slovakia
EvkaSkolnikova1979Slovakia
LuciaČepková1981Slovakia
MichalSkáčik1985KoňošiSlovakia
BarboraGromová1994Slovakia
PetraSvrckova 1985Slovakia
SimonaHraňová1985Slovakia
Michal Paulďuro 1988Slovakia
AlenaHanusová1972Slovakia
ZuzanaBen Peretz 1976Slovakia
ZuzanaHlavinová1976Slovakia
KováčMiroslav1992Slovakia
NikolaČertíková1993Slovakia
StanislavLukáň1988Slovakia
ZuzanaPogádlová1993Slovakia
MilanTrval1986Slovakia
PavolZavodsky1995Chrome AntilopySlovakia
OndrejHaviar1985Slovakia
ČahojMiroslav1982Slovakia
MartinKonuš1980Veľká LehôtkaSlovakia
VladimírMihálik1968Energyfit runners PrievidzaSlovakia
MartinDikoš1992Žilina Slovakia
JurajPogádl1988Slovakia
AdrianaLieskovská1977TATARI v bumbajkáchSlovakia
EliškaHopková1991Slovakia
BorisŠtanga1991Slovakia
MáriaPéterová1987Fiľakovo cycling and RUNSlovakia
MichalTalaba1988Nutrilite teamSlovakia
MartinBoško1987Slovakia
FilipHorvát1990AK IljinSlovakia
LenkaTkáčová1995Slovakia
LuciaŠtálniková1987Slovakia
MartinBezák1986Slovakia
DagmarMazánová2002Slovakia
Katarína Ondrejková 1980Slovakia
Marek Šimon1992ALUMNI GVBNSlovakia
LýdiaKružlicová1972Ľadoví bežciSlovakia
StanislavPíš1989STG Prievidza Slovakia
OndrejBalog1991Slovakia
JuliánaGrolmusová1993Slovakia
AndreaRaschmannová1970Slovakia
MatúšSvrček2006Slovakia
PeterMatieska1983Slovakia
LenkaMatiesková1983Slovakia
JurajGlevitzký1954Ľadový bežciSlovakia
MartinPekár1994Slovakia
ViliamKrebes1991Siska Training System Slovakia
BeataMichaličková1972Slovakia
AndrejNeuschl1996Slovakia
MilanŠtancel1956Energyfit PrievidzaSlovakia
JanaBeláková1982Ľadoví bežciSlovakia
LauraMelušová2001Ľadoví bežciSlovakia
ZuzanaNeuschlová1995Slovakia
PavelKucman1972Slovakia
JakubPáterek1988Slovakia
AdamDuchovič2000Slovakia
AntonŠimkovič 1992Slovakia
JanaAntolová1983Slovakia
JanVýškrabka1968Dhz Nitrianske RudnoSlovakia
MonikaMjartanová1988Slovakia
RóbertBelák1985Ľadoví bežciSlovakia
ZuzanaMarošiová1997Slovakia
ĽuborHorn1977Ľadoví bežciSlovakia
EleonóraMarošiová1970Slovakia
KatarínaPánisová1978Ľadoví bežciSlovakia
IgorMaroši1970Slovakia
MarekŠteták2006ACSSlovakia
NikolaMatúšová1987Ľadoví bežciSlovakia
MonikaIhnatová1967Active life teamSlovakia
ImrichMihok1954O5 BK Furča-KošiceSlovakia
MiroslavGál1989Slovakia
PeterWittemann1990Slovakia
AlenaDrábová1963Športový klub PorubaSlovakia
GabrielaBeláková1961Slovakia
MojmíraNémethová1991Slovakia
MartinSaksa1990Slovakia
MiroslavPieš1971Ľadoví bežciSlovakia
MarošKostecky1989Slovakia
EvaGalačová1974Ľadoví bežciSlovakia
PeterPravda1981Vytrvalci u KmotraSlovakia
MichalČavojský1989PorubaSlovakia
MartinMokrý1994Prievidzké ľadové medvedeSlovakia
KrištofLetko1996Slovakia
MartinTurčan2000Slovakia
ANTONIOMASA TORNERO1973Spain
RóbertŠubert1994Slovakia
JánChlpek1987Slovakia
PeterVereš1985Slovakia
MichalKrško1972Slovakia
JurajDušička1978Slovakia
SilviaMartišova1978Slovakia
AdrianKozák 1979Slovakia
AlexLajtman2003Slovenský paralympijský výborSlovakia
MarekChodúr1991Slovakia
AntonBelianský1962AK PrievidzaSlovakia
LenkaJuríčková1987Slovakia
PatrikHostačný1989Slovakia
MilanMaľa1980ŠK Nová DedinaSlovakia
RobertMjartan1979ŽilinaSlovakia
LenkaStopjaková1994Slovakia
MarošGardoň1994Slovakia
JurajPieš1992Slovakia
FrantišekLeško1993Trnava Slovakia
JozefSteinhübl1977ModraSlovakia
NatáliaJuríková1974Prievidza Slovakia
Vierka Šmídová1972Prievidza Slovakia
PeterPoliak1987Slovakia
JakubKanitra1990Slovakia
JanaHurtišová1974Slovakia
TomášDanihel1992Slovakia
SoňaDanihelová1997Slovakia
TomášMôcik1989Roxor BRGR&BEERSlovakia
NikolaMôciková1990Bratislava runnersSlovakia
VojtěchRyšavý1994ŠumperkCzech Republic
SamuelKuruc2003KuruMontSlovakia
LuciaKňazeová1986Slovakia
Martina Langová 1985Slovakia
BranislavMiksik1982Slovakia
JanaKamodyova1985BERNOHY.skSlovakia
ŠimonHrmel1997Považská Bystrica 7Slovakia
SilviaBagová1979Slovakia
AlicaFrancová 1986PrievidzaSlovakia
Dominika Rychnavska 1984RáztočnoSlovakia
DajanaKošová1984Basler HofmannSlovakia
MartinHlaváč1992Basler HofmannSlovakia
IvanaGromová1985Slovakia
MichalGajdosik1990Slovakia
ĽubomírMadaj1962RáztočnoSlovakia
EduardGdovin1992Slovakia
DamiánMacho1981PrievidzaSlovakia
JakubHarmat1991Slovakia
VeronikaMorvayova1989Slovakia
JurajMajan1986Revúca Slovakia
RomanHanuska1969AK NedožerySlovakia
MarianBašovský1983Slovakia
RadkaGombarčíková1995Slovakia
MartinTurček1990Beh cez PlešovicuSlovakia
AdamKršiak 2000PrievidzaSlovakia
KarinaBalagová1998Slovakia
DankaGatialová1976Slovakia
EditaBudiská1965Turčianske TepliceSlovakia
MariánBella1974Slovakia
JurajCagáň1978Athletic Club Svalovica BojniceSlovakia
ValikaMančíková1969B&M&VSlovakia
RomanKošovský1978Zorica RadobicaSlovakia
MiroslavBulin1986NevoľnéSlovakia
MartinSmatana1985STG PrievidzaSlovakia
ZdenkoUhlár1976Diviacka Nová VesSlovakia
LadislavPéter1981FiľakovoSlovakia
JurajBlaho 1977Slovakia
Mário Polák 1995Slovakia
PeterSteinhübl1981Alenkina druzina Slovakia
Stanislav Grec1993STG investmentsCzech Republic
AndrejKnapko1982M+A+ASlovakia
EvaBudínská1956PoluvsieSlovakia
NikolaMiklosova1996Slovakia
TerezaVlčáková1996Czech Republic
RichardDrexler1981Prievidzské ľadové medvedeSlovakia
MiroslavUhlár1974VrbanySlovakia
štefan pištakucko1971KRT-k.o.Slovakia
MartinFischer1984Zámočnictvo FischerSlovakia
IvanFajer1978Diviaky Nad NitricouSlovakia
LenkaFajerová1989Slovakia
EDUARDOBERT1966SAP-PrievidzaSlovakia
MartinaŠálová1973Slovakia
TomášGregor1990Slovakia
LukášGregor1990Slovakia
Viliam Kvašnica 1963Slovakia
FilipKotian1995NovákySlovakia
KatarínaFodorová1990Hradište pri PartizánskomSlovakia
AntonFodora1986Hradište pri PartizánskomSlovakia
ĽubošGregor1987Slovakia
MilanŠinko1958AK NedožerySlovakia
DianaImreceová1994Slovakia
ŠtefanMráz1984PrievidzaSlovakia
AnnaMjartanová1994KOVOMKSlovakia
PetraVazna1992LiestanySlovakia
MiroslavZáhora1994Slovakia
MartinSchön1997Slovakia
AdrianKubik1972RunTo3MindSlovakia
Katarína Blahová 1979Diviaky nad NitricouSlovakia
VeronikaSvitková 1986Diviaky nad NitricouSlovakia
Soňa Kolíbková 1982Diviaky nad NitricouSlovakia
TomášFodora1989Slovakia
AntonBugár1969KaniankaSlovakia
KristínaRendeková1993BojniceSlovakia
BorisVišňovský1994Slovakia
SimonaKrčiková1995Slovakia
MiroslavŤapušík1973RáztočnoSlovakia
HanaBendová1974RáztočnoSlovakia
MiriamMihalkova1984PrievidzaSlovakia
PeterMihálka1980PrievidzaSlovakia
StanislavSekereš 1957VHTSlovakia
ManuelaSmahová1977Slovakia
DenisAnovčin2001Slovakia
MichalRozenberg1991Slovakia
MichalKrošlák1984Firec@tSlovakia
PeterĎureje1993Slovakia

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Majstrovstvá Slovenska v behu na 10km

menopriezviskoročníkklubkrajina
MichalČerveňák1992ŠK ŠOG NITRASlovakia
SabínaŠálová1995Športový klub polície BratislavaSlovakia
Peter Jurík 1970AK Banik Prievidza Slovakia
MonikaPíšová1972Ak Baník PrievidzaSlovakia
MartinDetvaj1977AC Nové ZámkySlovakia
MartinPavlik1989Bežecky klub Dolný KubínSlovakia
PavolVanko1955PartizánskeSlovakia
MartinČepko1990Active life team n.o.Slovakia
MartinPekár1979AK Baník PrievidzaSlovakia
LianaSmrečanová1975Marathon BB TeamSlovakia
BranislavVilmon1970Marathon BB TeamSlovakia
MarcelaDroppova1978Active life Slovakia
MatejKubík1992Individuálny člen SAZSlovakia

 

Zoznam prihlásených štafiet s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza - Dynasport štafetový beh

názov štafetymeno vedúceho štafetypriezvisko vedúceho štafety
WonderwomenVeronikaBalej
Muco team MichalPekár
HASIČI z predmestia PDMartinChyla
Road runnersJozefFábrik
Rúžičkový kelPetraSkáčiková
E&MEmilSvrček
Ľahkotonážnici MartinOprenčák
La FocaAlexandraSvrčková
STG PrievidzaDarinaGombarčíková
vincitoreKatarínaHurtišová
Run & Walk TrávnicaMariánPolák
otec&synMarcelRusnák
UdvardyckyMáriaUdvardyová
Trail & Road RunnersMonikaSvitačová
RoMi Romana Pršová

 

Zoznam prihlásených detí s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza - detské behy

menopriezviskoročníkklubkrajina
LaraAndrejovská2019Slovakia
SoňaBella2009Slovakia
MichalBlaho2007Slovakia
MiriamČahojová2010Slovakia
EllaČahojová2015Slovakia
HanaČertíková2019Slovakia
Tomáš Chalupčík 2017Slovakia
EliškaGiertlová2017Slovakia
MatúšGombarčík2015STG PrievidzaSlovakia
MichalGombarčík2019STG PrievidzaSlovakia
LukášHurtiš 2011Slovakia
AdamKnapko2013M+A+ASlovakia
MartinKollár2013Slovakia
RastislavKollár2016Slovakia
MartinKonuš2013Slovakia
Jurko Konuš2016Velká Lehôtka Slovakia
NinaLanžová2014AK Junior HolíčSlovakia
AdelaMesárošova 2013Slovakia
MartinMišeje2009PROEFEKTSlovakia
Dorota Pauldurová 2015Slovakia
Tereza Pauldurová 2018Slovakia
StelkaPravdová2016Vytrvalci u Kmotra - junioriSlovakia
MarekProcháska2018Slovakia
AmáliaSmahová2012Slovakia
SamuelŠteták2013ACSSlovakia
MarekŠteták2007Slovakia
TomášTobiaš2015Slovakia
TimeaTobiašová2013Slovakia
Tereza Tomíková 2011KRK NovákySlovakia
NelaVaračková2010VaracovciSlovakia
Timotej Vozík 2013STG PrievidzaSlovakia
Natália Vozíková 2018STG PrievidzaSlovakia