Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza

menopriezviskoročníkklubkrajina
DianaŠvecová2002Slovakia
BarbaraEštvanová1967Slovakia
LadislavPéter1981Slovakia
MáriaPéterová1987Slovakia
MichalŠkulec1991ŽilinaSlovakia
AndreaEnderlová1993Slovakia
FrederikHlohovsky1993Slovakia
Jozef Ryzek 1976JTauto Nové ZámkySlovakia
AlenaKunkelova1981Slovakia
MiroslavJanovič1989Slovakia
Dominika Magáňová 1994Slovakia
GabrielFoltán1988TJ Družstevník Lovčica TrubínSlovakia
BarboraMihalikova1988Slovakia
MagdalenaBujnova1988Slovakia
IvetaJurčíková1973Slovakia
AlexanderJurčík2005Slovakia
JanaBielická1977Slovakia
ErikŠmýkal1988PrievidzaSlovakia
IvanMišeje1979PROefektSlovakia
JarmilaGalbava1983Fašungová RunningSlovakia
MichalPaulďuro1988Slovakia
JurajMedvec1977Slovakia
PeterHlaučo1984Utekáči ŽilinaSlovakia
MiroslavČahoj1982Slovakia
MilanŠtancel1956ENERGYFIT PDSlovakia
AlenaBose1987TaryanSlovakia
PavolGunda1979TaryanSlovakia
MilanMala1980ŠK Nová DedinaSlovakia
NikolaOndrišková1993Slovakia
MartinMúčka1964Prievidzské ľadové medvedeSlovakia
EvaMúčková1965Prievidzské ľadové medvedeSlovakia
TomášDanihel1992Slovakia
VladimírAlaxa1982My bežciSlovakia
PeterPravda1981Vytrvalci u KmotraSlovakia
MartinBoško1987Slovakia
MarosHelmecy1988Slovakia
DenisaHelmecy1986Slovakia
MichalGombarčík1984Vytrvalci u KmotraSlovakia
LiborBorko1977Slovakia
Eliška Hopková 1991Slovakia
SimonaSokolova1990UnipharmaSlovakia
MichalSokol1987UnipharmaSlovakia
LýdiaKružlicová1972Ľadoví bežciSlovakia
MiroslavKováč1992Slovakia
DominikMajcher1995PD WORKOUT Slovakia
ĽubošSchlosárik1995Slovakia
PeterPoliak1987Slovakia
AlenaHanusová1972Slovakia
PeterDanihel1990Slovakia
LuciaJakubisová1992Slovakia
SoňaDanihelová1997Slovakia
ZdenkaMarkova1985Unipharma Slovakia
MichalMacák1986Team Macákovci KošiceSlovakia
PetraSvrckova1985Slovakia
MiroslavDado1982Prievidzské ľadové medvede Slovakia
BarboraGromová1994Slovakia
MichaelaHudecová1983Slovakia
ĽubošHudec1979Slovakia
AndrejBielik1996Slovakia
RadoslavaSmolinská1997BeštiaSlovakia
LuciaGromová1991Slovakia
PeterCagáň1970Slovakia
DagmarPánisová1998Slovakia
PavolŠorman1991BK, a.s. sport teamSlovakia
MartinMacko1981Slovakia
Ján Vetrák1977AK STEEPLE POPRAD/HnúšťaSlovakia
PatrikKolibka1980Slovakia
EmiliaVéghová 1974ŽeliezovceSlovakia
StanislavLukáň1988Slovakia
Adam Kršiak2000Slovakia
MiroslavHoss1975Žarnovický bežci Slovakia
ZdenkoUhlár1976VrbanySlovakia
MichalAlaxa1980My bežciSlovakia
RobertMjartan1979Slovakia
MartinChyla1989My bežci Slovakia
MojmíraNémethová1991Slovakia
TatianaMinichova1982Slovakia
LadislavMinich1982KaniankaSlovakia
RóbertŠubert1994Slovakia
MichaelaObžerová1980Slovakia
MiroslavaDadová1978Slovakia
TomasKopal1980Slovakia
AlenaKollárová1988Slovakia
MariánDado2001Slovakia
MarekMúdry1981Slovakia
JozefŠteták1976ACSSlovakia
JanaTurčanová1989Slovakia
Katarína Hurtišová 1982Slovakia
MiroslavaGrolmusová1982Slovakia
KarinHepnerová 1982Slovakia
Dalibor Snoha 1987Slovakia
PavolCagáň1982BlaugranasSlovakia
KamilMartinusík1997STG PrievidzaSlovakia
RichardDrexler1981Prievidzské Ľadové MedvedeSlovakia
Matúš Macák1991Team Macákovci KošiceSlovakia
FilipHorvát1990Slovakia
TomášMik1980Slovakia
MilanHlavata1986Telekom Running TeamSlovakia
MagdalenaAdamovska1981Telekom Running TeamSlovakia
VladimirĎurdina1965PrievidzaSlovakia
MartinMokrý1973AK NedožerySlovakia
ZuzanaMatúšová1983Slovakia
JurajHrenák1993PodhorieSlovakia
MichalČavojský1989Slovakia
PatrikČavojský1986Slovakia
AndreaZimova1984Slovakia
SilviaJanikova1984Slovakia
PetraPernišová1980Slovakia
JánVansa1983Slovakia
ZuzanaVrtielová1980Slovakia
ErikaHomolová1998Slovakia
MagdalénaHomolová1999Slovakia
MichalTalaba1988Nutrilite teamSlovakia
JozefDolog1979Slovakia
Katarína Blahová1979Slovakia
Ján Vyškrabka1968Dhz Nitrianske RudnoSlovakia
RomanHanuska1969AK NedožerySlovakia
ErikaDologová1978Slovakia
JankaGrušpierová1974Slovakia
VladimírMihálik1968Energyfit Runners PrievidzaSlovakia
LukášGreschner1993Slovakia
GalinaGreschnerová1974Slovakia
BronislavaMančíková1995B&MSlovakia
MichalPavlík1989B&MSlovakia
MiroslavBorko1978Slovakia
IrenaBorkova1982Slovakia
EvaGalacova1974Ladovi bezciSlovakia
MiroslavPies1971Ladovi bezciSlovakia
LuciaFabianova1985Fašungová running groupSlovakia
ViliamKrebes1991Fašungová Runnig GroupSlovakia
Marián Petráš 1986Slovakia
PavolČerňan1993Klub LenivýchSlovakia
DagmarMazánová2002Slovakia
Simonakurucová1993ŠKPSlovakia
MarekDrexler1977Slovakia
ZdenkaDrexlerová1976Slovakia
RomanKuruc1979NZBKSlovakia
SamuelKuruc2003NZBKSlovakia
MiriamaŠtorcelová1996Slovakia
Tomáš Jurík 1988Slovakia
JanaJuríková 1990Slovakia
MartinKonuš1980Slovakia
StefanLiebig1982Slovakia
JanaMelicherčíková1993Slovakia
JakubHarmat1991Slovakia
JozefSolárik1987Slovakia
SamuelPružina2000Slovakia
Rastislav Čillík1974Slovakia
SilviaValova1991AK ZVP LučatínSlovakia
Branislav Klein1987Slovakia
Juraj Dušička 1978-Slovakia
PavelMatušák1981Slovakia
Ján Rybár 1985Slovakia
EduardObert1966SAP PrievidzaSlovakia
ĽubomírMadaj1962RáztočnoSlovakia
Lukáš Gregor1990Slovakia
Katarína Žilinčíková1989Slovakia
AntonWeiss1984Slovakia
Lukᚊimko1986Slovakia
Ľubomír Mojžiš1982Slovakia
DajanaNechalova1977Slovakia
VladimirNechala1978Slovakia
Tomáš Gregor1990Slovakia
ZlaticaNechalova1984Slovakia
ivanrybar1981Slovakia
PeterMatieska1983Slovakia
LenkaMatiesková1983PrievidzaSlovakia
PeterVereš1985Slovakia
FrantišekVráb1991Slovakia
JakubKanitra1990Slovakia
LenkaKovařčíková1991Slovakia
TomášKovařčík1984Slovakia
AndrejKováč1988PrievidzaSlovakia
VladimírKováč1965PrievidzaSlovakia
PavelKucman1972Slovakia
DajanaSuderova1979Slovakia
MarioRuckschloss1977Slovakia
MartaRuckschlossová1978Slovakia
MonikaMatušáková1986Slovakia
MarcelaOndrčkova1974Slovakia
LubicaIžova1971Slovakia
DankaKorytakova1982Slovakia
TomášBabušík1990Slovakia
BranislavRajecký1978Slovakia
MárioFrimmel1981Slovakia
Martin Piovarci 1982Slovakia
LenkaKružlicová1995Bratislava RunnersSlovakia
ViliamRohovsky1983Slovakia
Marcela Tomášikova1975Slovakia
ĽubošGregor1987Slovakia
RóbertBelák1985Ľadoví bežciSlovakia
MichaGrossova1989Slovakia
RomaGrossova1991Slovakia
SilviaPalme1975Ľadový bežciSlovakia
JaroslavMender1980Slovakia
PavelGross1965Slovakia
DominikaGrossová1996Slovakia
RadovanILLITH1968M.I.R. Hiking teamSlovakia
DamianMacho1981Slovakia
TadeášBlaho2004Slovakia
ZuzanaHlavinová1976Slovakia
KatarínaZodlová1975SHErunsSlovakia
JánZodl1971KráľoviankyRunsSlovakia
LenkaOršulová1990Slovakia
NikolaCagáñová1991Slovakia
KrištofKubala2001Slovakia
ValikaMančíková1969B&MSlovakia
AntonČernay1985Slovakia
MarekMurár1987Slovakia
VladimírHlásny1977Šutovce amateur club Slovakia
JakubVitek1993Tri2FlySlovakia
SonaLetavajova1975Slovakia
MilanŠinko1958AK NedožerySlovakia
AndrejŠorman2004Slovakia
IvanaOndrejičková1978Slovakia
DušanGatial1985Slovakia
MatúšMních1990Slovakia
PeterMních1989Slovakia
ĽuborHorn1977Ľadoví bežciSlovakia
KatarínaPánisová1978Ľadoví bežciSlovakia
IvanaCangárová1976Fasungova running groupSlovakia
MilanHurtiš1989Slovakia
AntonBugár1969KaniankaSlovakia
Andrea Hofmanová 1995Slovakia
ZdenkoŠUHAJDA1971Slovakia
MiroslavHanus1980Slovakia
VladimírGajdošík1988Slovakia
Martina Gajdošíková1989Slovakia
FrantišekLeško1993Trnava Slovakia
ZuzanaVáclaviková1966Slovakia
MichaelaBojarčuková1992Slovakia
ĽubomírMokrý1986Slovakia
MiriamMartinská1986Slovakia
IvetaMeľošová1975Slovakia
JakubVoskár1990Slovakia
MárioŽibek1997Slovakia
AntonBelianský1962AK Baník PrievidzaSlovakia
ManuelaSmahová1977Slovakia
RomanMichalovič1987Slovakia
JurajGlevitzký1954ladoví bežciSlovakia
LukášMajerník1989Slovakia
LuciaDanihelova1999Slovakia
MarekMojžiš 1989Slovakia
MariánKoniar1987Slovakia
VandaJenejová1992Slovakia
Milan Khúla 1973Prievidzké ľadové medvedeSlovakia
MiroslavaFurjelova1988Slovakia
KatarínaOndrejková1980Slovakia
Tomᚊnirc1981Slovakia
StanislavaMojžišová1990Slovakia
MichaelaVoskárová1989VKondíciiSlovakia
MartinaŠálová1973Slovakia
ĽudovítŠál1976Slovakia
ZuzanaMelicherčíková1993Slovakia
StanislavVaračka1978Slovakia
NikoletaFialová1993Slovakia
IgorOboňa1995Slovakia
JakubMurin1993Slovakia
NikolaČertíková1993Slovakia
StanislavaKrausková1995Slovakia
AntonHOMOLA1982Slovakia
TomášĎurta1980TRISlovakia
OndrejHaviar 1985Slovakia
JaroslavStupka1994Slovakia
JanCvikel1990Slovakia
ĽubomírĽahký1988Slovakia
JurajBlaho1977Slovakia
VeronikaPiešová1996Slovakia
BronislavaDzinová1992Slovakia
MilanĎuroch1981r65 studioSlovakia
BeátaFloreková1986r65 studioSlovakia
MiroslavPös1994Slovakia
LuciaZaťková2000Slovakia
IvanaPalovčíková1984Slovakia
KarinaBalagová1998Slovakia
AndrejPalovcik1983Slovakia
OndrejJurík1986Slovakia
RobertMokry1981Slovakia
KatarinaMokra1982Slovakia
JurajPriehoda1981Slovakia
MichalKmeť1995Slovakia
Juraj Pavkeje 1987Siska trening Slovakia
Jana Pavkeje 1987Siska trening Slovakia
MarianBašovský1983Slovakia
SilviaMartisova1978Slovakia
MiroslavaBeňadiková1981Slovakia
JurajPieš1992Slovakia
RóbertNagy1997Fiľakovo Slovakia
MilanTrval1986Slovakia
MonikaIhnatová1967Active life teamSlovakia
JanaNámesná1988Slovakia
MilosCicmanec1977Slovakia
IvetaGáborová1976Slovakia
FilipGábor2005Slovakia
MatejBakala1993RunDkSlovakia
Paulina Raniakova 1981-Slovakia
OndrejĎurec1980Slovakia
AdrianaĎurecová1981Slovakia
MichalKrško1972Slovakia
MonikaMjartanová1988Slovakia
PatrikHulini1991Slovakia
ZuzanaKučová1988Slovakia
JanaSeidlová1973Atletický oddiel PartizánskeSlovakia
RomanHulini1990Slovakia
ZuzanaKováčová1998Bratislava RunnersSlovakia
ZuzanaMarošiová1997Slovakia
Juliána Grolmusová 1993Slovakia
MariánBella1974Slovakia
HanaBendová1974JozueSlovakia
BranislavVilmon1970Marathon BB TeamSlovakia
LianaSmrečanová1975Marathon BB TeamSlovakia
JozefBarnin 1995Slovakia
EmmaBarninová2002Slovakia
SamuelTrizna1993SK Žiarska dolinaSlovakia
VanesaNeuročná2004Slovakia
DenisŠagát1993Slovakia
BorisVida1992Slovakia
ImrichMihok1954o5 BK Furča - KošiceSlovakia

 

Zoznam prihlásených štafiet s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza - Dynasport štafetový beh

názov štafetymenopriezviskoročníkkrajina
ŤažkotonážLukášKoščelniak
BublinkyLubomirZachar
E&MEmilSvrček
Opo a ZuzZuzanaPéterová
PupikovciJakubPupik
Dream TeamMiroslavUhlár
Márna snahaMichalSkáčik
Las focasAlexandraSvrčková
Bežecké ikonyTomáš Mercek
FíšaniPeterMachata
Hurricane girlsRenataPoliakova
Run4FunKlaudiaKostecká
Ľadoví bežciJanaBeláková
SoLeSoničkaŠimová
Dáme toSilviaČernayová
SeñorityVeronika Priehodová Balažová
VEJFILFilipSnoha
PretekarysFrantisekStanek
BobuleLíviaKoščelniaková
Muco tím MichalPekar
UdvardyčkyMáriaUdvardyová

 

Zoznam prihlásených štafiet s uhradeným štartovným na Brose Night Run Prievidza - detské behy

menopriezviskoročníkklubkrajina
AlexVansa2011Slovakia
Vaneska Vansová2007Slovakia
LauraVrtielova2009Slovakia
SáraVrtielová2013Slovakia
Emily Pernišová2017Slovakia
LilliPernišova2010Slovakia
Karin Voskárová2016VKondíciiSlovakia
NatáliaVozíková2018Slovakia
TimotejVozík2013Slovakia
Filip Panis 2015Slovakia
NinaLanžová 2014AK Junior Holíč Slovakia
TomášChalupčík2017Slovakia
Tobias Hudec2014Slovakia
KristinaAlaxová2011My bežci PDSlovakia
AdelaMesárošova 2013Slovakia
Tarun Peter Bose2015TARYANSlovakia
Aryan MichaelBose2016TaryanSlovakia
SimonŠtefan2012Slovakia
LukasŠtefan2017Slovakia
MatúšGombarčík2015Slovakia
ViliamRohovský2016Slovakia
Lukáš Hurtiš 2011Slovakia
NinoGolian2014Slovakia
MiriamkaČahojová2010Slovakia
EllinkaČahojová2015Slovakia
NinaHaragova2012Slovakia
Lucia Gocoliakova2007Slovakia
Dávid Sokol2016Slovakia
Adrián Kňažík2010Slovakia
PatrikMarko2008Slovakia
LauraMarková 2011Slovakia
TimeaTobiašová2013Slovakia
TomášTobiaš2015Slovakia
StelkaPravdová2016Slovakia
SimonaSedlakova2008Slovakia
NinaMojžišová2016Slovakia
SebastianBelanec2016Slovakia
NelaVaračková2010Slovakia
SamuelŠteták2013ACSSlovakia
MarekŠteták2007ACSSlovakia
ElliBorková2010Slovakia
Bibiana Cagáňová2013AC Bruno CooperSlovakia
Ema Cagáňová2010AC Bruno CooperSlovakia
MartinKonuš2013Slovakia
JurajKonuš 2016Slovakia
EliškaPernišová2016Slovakia
MarianJelšic2016Slovakia
TimeaJelšicová2017Slovakia
RebeccaRévészová2008Slovakia
MatejPalovčík2013Slovakia
MichalPalovčík2016Slovakia
NaďaBellová2007Slovakia
SoňaBellová2009Slovakia
MichalBlaho2007Slovakia
Miroslav Dado 2016Prievidzské ľadové medvede Slovakia