3.8.2019 Veľký Biel

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovacím poplatkom na CNS BIEL TRIATLON

menopriezviskoročníkklubmesto
ZuzanaAdamkova1983CNS academyBratislava
AndreaAndrea1973MentalstudioBratislava
MartinAndrýsek1988OlomoucBělkovice-Lašťany
VilemArbeit1985CNS AcademyBratislava
JarkaBachrata1975Smela ŽabkaVeľký Biel
KarinBäumlová1990CNS AcademyBratislava
LukášBelička1986CNS ACADEMYBratislava
MilošBenč1986amatérPezinok
MichaelaBeňová1987CNS AcademyBratislava
PeterBilčík1980Run EstateBratislava
Martina Bird-Capkova1972Run For Fun TriathlonBratislava
IvanBízik1986www.teamup.skBratislava
RadovanBobrik19723NTPezinok
TomášBožik1981CNS AcademyHrubý Šúr
VeronikaBugarova19944bajkerkySamorin
LuciaBulíková1988Tri 2 FlyRovinka
MatejČársky1991-Bratislava
BelaČizmar1988Stir2frySenec
GabrielCsiba1984SlovnaftHviezdoslavov
PatrikČurila1993Tri 2 FlyBratislava
SimonaČurilová2000Tri 2 FlyBratislava
KristinaCzuczova19924BajkerkySamorin
Ladislav Danis1974TryskacBratislava
ImrichDiscantiny1998CNS AcademyBratislava
PatrikDodok1973Prestigio Realiz TeamBratislava
JurajDodok1981BratislavaBratislava
KristinaDoricova1988Tri2FlyBratislava
MartinĎuríček1977Pilulka24Bratislava
PeterĎurišin1998VŠK UKBratislava
PeterFarkaš1982FarkytriatlonBratislava
ninaferiancova19901.FCKFCBratislava
EvaFodorova1957club vrakuňVrakuň
PeterFranek1993Smela ŽabkaSenec
RomanFrno1988-Bratislava
PeterFülöp1981SexiTeam Veľký Biel
MatejGábriš1987Cykloklub SenecReca
TomasGabris1989Cykloklub SenecSenec
MartinGajdos1978GajdocheBratislava
RobertGašparík1976CNS AcademyBratislava
TomášGibej1989Bez klubovej príslušnostiBratislava
ErikHaban1992CNS AcademyBratislava
LiborHabán1970CNS AcademyBratislava
PeterHaban1970CNS AcademyBratislava
ĽudovítHamaj1981Šalaperské kapybaryVeľký Biel
JanaHamajova1980haKLUBssVelky biel
JurajHlávek1994VŠK FTVŠ UKBratislava
PavolHoleczy1979SK Oravaman NiznaBratislava
MarianHorcin1980TK Pivne bruchoBratislava
VaheHovhannesjan1985TK Pivné brucho BrstislavaBratislava
Zuzka Hozlárová1992Smelá ŽabkaSenec
DominikHrabovský1998TJ JanovcePusté Úľany
ImrichHrotko1970Roni Run ClubMatuškovo
MartinHucík1982RovinkaRovinka
VeronikaHupkova1991Green Bike Aloha Team CNSBratislava
ZuzanaHűttnerová1984BernolákovoBernolákovo
marekihász1977zálesiezálesie
SebastianJajcay2000VŠK UKBratislava
KatarinaJamriskova1984Matka v akciiBratislava
JurajJanecek1980www.usmevacaj.skTrakovice
Jana Javorska1980StupavaStupava
JurajJavorský19741. LadoboreckyVelky Biel
martinajedlovcova1972beh pre behbernolakovo
PetraJungová1981mentalstudioBratislava
RichardJurik1990R&MBratislava
PeterKachman1992CNS.academyBratislava
JurajKersten1968-Bratislava
MarekKinka1982amaterBratislava
MarianKiss1979haKLUBssveľký Biel
JanaKissova1980Smela ŽabkaVeľký Biel
DianaKlaskova1988 -Senec
BalázsKlempa1990CNS AcademyDunajská Streda
MarianKlucovsky1979TriaxBratislava
NataliaKocankova1970Bikepart.cz - Prahapraha
KatarínaKomorová1985Run For FunBratislava
ZuzkaKordosova1995Velky BielBratislava
PeterKošecký1991Tri 2 FlyTrenčianske Teplice
JakubKosiba1992Tri 2 FlyDubnica nad Váhom
MartinKostelničák1986Greenbike Aloha CNSBratislava
DavidKrascsenits19883NT Triathlon Team BratislavaBaka
MartinKrendl1986MotigoBratislava
MarianKrivosudsky1983SexiTeamVelky Biel
LukášLederer1994VŠKUKBratislava
OndrejLengyel1994Velky BielBratislava
AlzbetaLengyelova1968Velky BielBratislava
EvaLopatová1990BratislavaBratislava
RóbertMacháč1992CNS academyBA
MartinaMajorová1989O&MBernolákovo
MarianMarcell1975Cns academyDunajska Streda
MarekMaršal1984markusicekBratislava
DavidMatousek1981-Bratislava
RékaMatoušková1981-Bratislava
TomášMatúšek1987CNS AcademyBratislava
marcelmedo1974TRYSKÁČbratislava
JakubMichalec1979VELOCITYBratislava
DaliborMichalek1987Tri 2 FlyWien
EvaMichalek1987Tri 2 FlyWien
OndrejMichalko1982O&MBratislava
RomanMitický1975TK Pivne brucho BratislavaBratislava
DanielMizera1999CNS AcademyBratislava
PavlaMizerová1969CNS AcademyBratislava
MichalMolčány1984il viaggioBratislava
PeterMolčány1991il viaggoBratislava
JanaMolčányová1995I'll viaggioBratislava
KatarínaMolčányová1986il viaggioqBratislava
MichalNálepka1983TK Pivne brucho BratislavaBratislava
AndreaOrbanova1979Roni Run ClubKalinkovo
EdinaPajger Kifer1991XyDunajská Streda
MartinPaliarik1986LažbanVelky Biel
ZuzanaPavlikovska1999VSK UK BratislavaBratislava
PeterPažitný1990BorecVeľký Biel
DanielPetráš1986Sladek MlizeBratislava
TomasPetrasek1981Sladek MlyzeBratislava
MariánPetro1988-Bratislava
ValériaPírová1983Prestigio Realiz Team Ivanka pri Dunaji
RomanPokorný 1985Sanasport Runners BABratislava
TomasPongrácz1990CNS ACADEMY Trstena na Ostrove
IvanaPospiš1976Topograficky Kruzok JakalkaBratislava
Adam Prielozny 1993CNS AcademyBratislava
VeronikaPrušová1980NkoBratislava
MatúšPutala1984VSKUK Bratislava
JolanaRaďaková1980CNS AcademyBratislava
JuliusRados1978Bike team KarpatyBratislava
TomasRapi1985CNS AcademyBratislava
JurajReindl1978FenixBernolakovo
PeterRipka1970RusovceBratislava
OliverRipka1998Prestigio RealizBratislava
AndreaRipková1970RusovceBratislava
DanielRosinský1991Tri 2 FlyDedinka
KatarinaRusko1978cns academyLinköping
MartinRusko1977cns academyLinköping
Ludmila Saudreau1972SDDABratislava
FilipSebo19843ntBratislava
PavolSebo19553ntBratislava
JanaŠevčíková1984CNS AcademyBratislava
JakubSido1993MostRunMost pri Bratislave
Samuel Simonides1998Tri 2 FlyTurčianske Teplice
JanaŠkanderova1983Run For FunBratislava
Tomᚊkopek1990CNS AcademyBratislava
MiroslavSlama1976Lesky's Runners Ivanka pri Dunaji
MikulášSmetana19613NT BratislavaBratislava
IngridSmetanová19673NT BratislavaBratislava
AndreaSokolikova1981Be fit with meBratislava
DávidŠramko1996-Bratislava
MarcelStrečanský1966RačaBratislava
MartinStrnád1982Triax BratislavaStupava
AndreaSuchá1977Lawi SlovenskoVeľké Úľany
GabrielSuchý1968Lawi SlovenskoVeľké Úľany
GabrielSuchý jr2002Lawi SlovenskoVeľké Úľany
MikiTimko1979AnonymsBratislava
RomanTomasch1982Triax BratislavaBratislava
PeterTomasch1985Slavia STU BratislavaBratislava
AlexanderTóth1991SexiTeamVeľký Biel
JozefUhrin19863NTBABanska Bystrica
MichalVajda1983TK Pivné brucho BratislavaBratislava
StefanVarga1978TryskacBratislava
GrétaVargová1990.Dunajská Streda
TomasVasko1984IT (invalidi) CNSBratislava
jurajvavrinkovic1979senecsenec
LukášVeizer1982TriaxBratislava
AndrejViktory1982CNS AcademyBratislava
Ľubica Vyhlidalova 19840Bratislava
MarekVymyslický1983KlubBratislava
ŠimonWahlandt1992Tri 2 FlyBratislava
DávidŽák1990Tri 2 FlyBratislava
LukášZámečník19913NT Triathlon teamBratislava
RastislavŽiačik1979SenecSenec
MariánZolovčík1982CNS AcademyBratislava
FrantišekZuščák1989CNS AcademySnina

Zoznam prihlásených štafiet s uhradeným štartovacím poplatkom na CNS BIEL TRIATLON

názov štafetymenopriezviskoročník
2 knedle + tortaSamuel Kazimír 2001
2 knedle + tortaPatrikLopušný1980
2 knedle + tortaAlexandraKarnikova1976
BOGNÁR TEAMLadislav Bognár sen.1968
BOGNÁR TEAMAttilaBognár1975
BOGNÁR TEAMLadislavBognár jun.1999
ERI teamIgorFaktor1967
ERI teamDanielBaran1976
ERI teamErikaLaššanová1981
FAST ARMMonikaMináriková1979
FAST ARMDagmarPetrová1979
FAST ARMBarboraGuothová1988
námorníciMilonMicka1984
námorníciRobertSeemann1972
námorníciIvanaSeemannova1982
Sexi TeamMartin Fülöp1987
Sexi TeamMartinMlich1976
Sexi TeamRóbertFülöp1977
VonFit TrioIvanaMikitová1990
VonFit TrioMariánŠčepánek1995
VonFit TrioVladimírKučka1990