Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovacím poplatkom na KDK7.5 + pretekári s presunutým štartovným z roku 2021

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
RastislavValentovič1976Pajštúnski bežci StupavaKDK7.5
ZuzanaValentovičová1976Pajštúnski bežci StupavaKDK7.5
LaraValentovičová2009Pajštúnski bežci StupavaKDK7.5
ZuzanaHauskrechtova1993KDK7.5
MilanSýkora1981KDK7.5
ŠtefanHupko1972AK BojničkyKDK7.5
MichalVacula19743klub ŠamorínKDK7.5
NaheedMawji1980KenyaKDK7.5
HenrichPršek1971AK BojničkyKDK7.5
PavolKrál1973AK BojničkyKDK7.5
JozefZeglen1994KDK7.5
SlávkaHugecová1980Danube RunnersKDK7.5
VivienMárton2001KDK7.5
TomášBenedek1989Danube RunnersKDK7.5
TomášRadošinský1983Speedy Gonzales TeamKDK7.5
KateřinaMalcánková1999SalomonKDK7.5
ZuzanaKovačičová1981PezinokKDK7.5
IldikoMalovec1977KyndrylHungaryKDK7.5
ZuzanaSzuperakova1986KyndrylKDK7.5
SimonaHrušovská1989HRUPOS Bratislava KDK7.5
LuboHrusovsky1959HRUPOS BratislavaKDK7.5
SilviaPostošová1997KDK7.5
KatarínaHoráková1987KDK7.5
JanaČíčelová1978Reštartni saKDK7.5
AndrejGlasa1975CiferKDK7.5
ViliamHorváth1961BK Dolná KrupáKDK7.5
MáriaHiklová1988Multisport triathlon teamKDK7.5
MilanHorvatovič1988KDK7.5
PavolMagic1983Mobilyze runnersKDK7.5
EvaŠpirková1981ATRIOS running teamKDK7.5
Matej Košík1978Leňochody v behuKDK7.5
HankaKošíková1975Leňochody v behuKDK7.5
JánVeselý1971KDK7.5
AndrejJozič2004KDK7.5

 

Zoznam tímov v "Súťaži klubov a firemných tímov" KDK7.5

 

Vyber si tím s ktorým pobežíš Meno Priezvisko Rok narodenia
#mypeople Simona Hrušovská 1989
AK Bojničky Štefan Hupko 1972
AK Bojničky Henrich Pršek 1971
AK Bojničky Pavol Král 1973
Danube Runners Tomáš Benedek 1989
HRUPOS Bratislava Lubo Hrusovsky 1959
HRUPOS Bratislava Silvia Postošová 1997
Kovalcuk Team Matúš Kovalčík 1994
Leňochody v behu Eva Špirková 1981
Leňochody v behu Matej Košík 1978
Leňochody v behu Hanka Košíková 1975
Pajštúnski bežci Stupava Rastislav Valentovič 1976
Pajštúnski bežci Stupava Zuzana Valentovičová 1976
Pajštúnski bežci Stupava Lara Valentovičová 2009