Beh o pohár Festivalu HoryZonty - 9.11.2019

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MariánAdamkovic1964Banovski behunihlavné preteky
PetraAdamkovicova1978Banovski behunihlavné preteky
Róbert Gabriel Ambrož 2001Kantéhlavné preteky
Pavol Balaščák1964Trenčínhlavné preteky
BlankaBalaščáková1966Trenčínhlavné preteky
LuciaBalážová1977Trenčianska Tepláhlavné preteky
MartinBaňas1976-hlavné preteky
Zdenko Bartek2009ZŠ Horná Súčadetský beh
Fabián Bartek 1968Horná Súča hlavné preteky
Ľubica Barteková 1969Horná Súča hlavné preteky
BarboraBarteková2012ZŠ Horná Súčadetský beh
Miroslava Bartoníková1991Lysá pod Makytouhlavné preteky
AlexanderBezový1959AXB sport servishlavné preteky
JánBlach1984The Minionshlavné preteky
Diana Blahová2010ZŠ Hprná Súčadetský beh
NataliaBojnanska1983Nitrahlavné preteky
EllieBojnanska2012Nitradetský beh
IvanaBrázdová2010Atletika Trenčíndetský beh
VladimirBulko1980Ivanovcehlavné preteky
MiroslavČerný1958AK Bojničkyhlavné preteky
DavidČerný2002Kľačanyhlavné preteky
ŠtefanČervenka1966Jogging klub Dubnica nad Váhomhlavné preteky
denisachimicova1982bratislavahlavné preteky
ViktorČmárik2016neregistrovanydetský beh
ŠtefanČuvala1976ŠK Bradlan Brezováhlavné preteky
MeganČuvalová2005ŠK Jablonicahlavné preteky
JanCvičela1956BK 2000 Kľačanyhlavné preteky
JanCvičela1956BK 2000 Kľačanyhlavné preteky
MarianCyprian1947MAC Dubnica nad Vahomhlavné preteky
PeterDeneš1961KBPŠ Púchovhlavné preteky
JakubDobiaš2011Bez registrácie Trenčíndetský beh
TomášDohňanský1980Veľké Bierovcehlavné preteky
MatúšDražkovec2010ZŠ Horná Súčadetský beh
LauraDubajova2012Trenčianska tepládetský beh
MarošĎurdík1999TTS Trenčínhlavné preteky
JánFaltus1988Ilavahlavné preteky
MatejFeranec2012AK detský beh
KláraFigurová2005KKTTS Trenčínhlavné preteky
Martina Gábová2009AO TJ Spartak Myjavadetský beh
MarekGago2006ZŠ Horná Súčadetský beh
JaroslavaGalková1973Púchovhlavné preteky
MilanGašparovič1964ZTP TNhlavné preteky
KarolínaGažiová2008ZŠ Horná Súčadetský beh
ViktorGibas2008KKTTS Trenčíndetský beh
jozefgunda1955pop-corn kaniankahlavné preteky
JurajHaninec1957Spartak Dubnica nad Váhomhlavné preteky
AlžbetkaHnátová2011Bez registrácie / Žilinadetský beh
KarolínkaHnátová2013Bez registrácie / Žilinadetský beh
DominikaHolecová20003NT Trinity Triathlon Team hlavné preteky
EvaHolíčková 1984Trenčín hlavné preteky
FilipHorňák2011Ilavadetský beh
MartinHrabovecký2000TJ Obalservis Košicehlavné preteky
JurajHrenák1993Podhorie hlavné preteky
KarolínaHrubová2011Mníchova Lehotadetský beh
SamuelHubočan2000Tortugahlavné preteky
JánHudec1948Trenčínhlavné preteky
PeterHujík1970Gbelyhlavné preteky
DianaHusáriková2004KKTTS Trenčínhlavné preteky
AdriánJakal2005Bežci Svinnáhlavné preteky
DaliborJakal2000Bežci Svinnáhlavné preteky
DušanJančo1992trenčínhlavné preteky
KatarínaJanigová2009AO TJ Spartak Myjavadetský beh
DanielJanuška2012As Trenčín florbaldetský beh
JakubJanuška2008As Trenčín florbaldetský beh
Dušan Junas2001Jaslovské Bohunicehlavné preteky
ŠimonJurica2009ZŠ Horná Súčadetský beh
AlenaKadlecová1966BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
MonikaKadlecová1990CK EPIC Dohňanyhlavné preteky
PeterKaňovský 1978Drietoma hlavné preteky
IgorKaras1960Dubnicahlavné preteky
BiankaKaryová1969Never give uphlavné preteky
MarcelaKašjaková1982Cabaj-Čaporhlavné preteky
JaroslavKellner1974Trencinhlavné preteky
JanKellner1980Svaty Jurhlavné preteky
VeronikaKlímová2004KKTTS Trenčínhlavné preteky
KristínaKorienková2009Trenčíndetský beh
MiroslavKováč1952Trenčínhlavné preteky
MartinKováč1992Prievidzahlavné preteky
VladimírKovalčík1951Trenčínhlavné preteky
MartinaKozárová1982Cabaj-Čáporhlavné preteky
LukášKrivda2010Lezecké centrum Trenčíndetský beh
FilipKrivda2012Lezecké centrum Trenčíndetský beh
AdamKrovina2005KKTTS Trenčínhlavné preteky
Dominik Kruták2002KKTTS Trenčínhlavné preteky
JakubKučmín2009KKTTS Trenčíndetský beh
TerezaKukučková1996Tortugahlavné preteky
JánKušš1950Žochár Topoľčanyhlavné preteky
PeterKuzma1983Slaviahlavné preteky
KristínaKuzmová2016Trenčíndetský beh
MichalLajčiak2006Trenčíndetský beh
FilipLajčiak2008Trenčíndetský beh
Eliška Lešková2012ZŠ Horná Súčadetský beh
MiroslavLetko1979Trenč. Stankovcehlavné preteky
MarekLíška2007KKTTS Trenčíndetský beh
BranislavLíška1999Lišákhlavné preteky
KatarínaLišková2005KKTTS Trenčínhlavné preteky
AdamLudvik2012ZŠ Horná Súčadetský beh
ArturMacák2011Š. G. Trenčíndetský beh
JurajMacák1976bernosporthlavné preteky
MilanMakiš1983Trenčínhlavné preteky
JanaMarčičiaková1985Žiadnyhlavné preteky
MiriamMarušincová1973Gekon teamhlavné preteky
KristianMasaryk2003Beham s laskouhlavné preteky
MarekMatyáš1985SADA TNhlavné preteky
IgorMeško1986Trenčínhlavné preteky
Filip Mikušinec 2013Horná Súča detský beh
Šimon Mikušinec 2015Horná Súča detský beh
OndrejMikušinec2007ZŠ Horná Súčadetský beh
JurajMokoš1968TJ Stratenáhlavné preteky
MariánMoncoľ1982Znojne dupy/Trenčínhlavné preteky
Martina Moravcová2010AO TJ Spartak Myjavadetský beh
JurajMoško1985Zabudišováhlavné preteky
MatúšMúka2012ZŠ Horná Súčadetský beh
Jozef Muka2005KKTTS Trenčínhlavné preteky
AlenaMuková2004KKTTS Trenčínhlavné preteky
AlicaNemčeková1964Dubnicahlavné preteky
PeterNOvak1985Galantahlavné preteky
PeterObcovič2001Šk Jablonicahlavné preteky
RomanaOndrušová1999ŠOG NITRAhlavné preteky
PeterOrihel1967OBS Drahovcehlavné preteky
AndreaOrihelová1972OBS Drahovcehlavné preteky
Lenka Orságová2009ZŠ Horná Súčadetský beh
AnetaOstrčilová2010 Slávia Športova škola Trenčíndetský beh
ErvínPáleník1962Activstar Trenčínhlavné preteky
Adam Panák2002KKTTS Trenčínhlavné preteky
BiankaPanáková2012ZŠ Horná Súčadetský beh
IvanPavlík1984Ak Spartak Dubnica nad Váhomhlavné preteky
IvanPavlis1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
IvanaPavlisová1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
BarboraPavlisová2008BK Lysá pod Makytoudetský beh
RudolfPeterikovič1950TBK TORA Topoľčanyhlavné preteky
RomanPodolák1968Trenčínhlavné preteky
PavolPorubčan1971Jogging klub Dubnicahlavné preteky
AndrejPrekop1985Buď Lepšíhlavné preteky
MáriaPrievozníková1985Pltnícihlavné preteky
René Púdela 1999Dechticehlavné preteky
JanRadocha1976Trencinhlavné preteky
RadoslavRehora1986CK VALHALLA D.Srniehlavné preteky
ŠimonRigas 2000Tortugahlavné preteky
MargitaRusnakova1953Nitra JDS 1hlavné preteky
ŠimonSabadka2010Trenčíndetský beh
DavidSabadka2006Trenčíndetský beh
MichalSadloň2004GBAS Sučanydetský beh
JakubSadloň2009OSA Sport Academydetský beh
KatarínaSadloňová2010OSA Sport Academydetský beh
MartinaSadloňová2014OSA Sport Academydetský beh
PavolSanta1966TULAKhlavné preteky
OskarSáska2012ZŠ Horná Súčadetský beh
TiborŠír1966Trenčianska Tepláhlavné preteky
RomanSkorvanek1964TULAKhlavné preteky
RomanaSkorvankova1995Trencinhlavné preteky
DominikaŠkúciová2012Slávia šport. gymnázium Trenčíndetský beh
ZuzanaStanakova1986Matky na utekuhlavné preteky
JozefStaník1973BK Lysá pod Makytou hlavné preteky
Michal Staník 2002BK Lysá pod Makytou hlavné preteky
ŠtefanŠtefina1986AK Spartak Dubnicahlavné preteky
PeterStehlík1979Trenčínhlavné preteky
SylviaStehlíková1976Trenčínhlavné preteky
PeterStolárik2003KKTTS Trenčínhlavné preteky
JurajŠvec1969Lezecké centrum Trenčínhlavné preteky
MichalŠvec1986ZF sport team NMnVhlavné preteky
DusanTomic1994Galantahlavné preteky
MartinTrgiňa1976Tesárehlavné preteky
JanTrulik1957Trulik racing garagehlavné preteky
DanielaTrulíková1973HK Direct Bytčahlavné preteky
ViktóriaTrusková2005šš tndetský beh
IvetaTruskova1968runtrenchtownhlavné preteky
PavolVanek1977Chocholnáhlavné preteky
MatúšVaračka1988Beckovhlavné preteky
LenkaVaračková1988Beckovhlavné preteky
AlexanderVašek2008KKTTS Trenčíndetský beh
IvanVavrík1963Trenčínhlavné preteky
SoňaVdoviaková2009AO TJ Spartak Myjavadetský beh
JakubVrana1984www.bernosport.skhlavné preteky
JánVronka1995Dubnica nad Váhomhlavné preteky
AnetaWeisová2006ZŠ Horná Súčadetský beh
LubošŽikla2011KKTTS Trenčíndetský beh
DanielZubo1969Jogging klub Dubnica n/Vhlavné preteky