Beh Zabudišovou  - 6.5.2018

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
NatáliaAdašková2005KK TTS Trenčíndetský beh
MatúšAlexa2013Trenčíndetský beh
AdriánAmbrož1999Trenčín hlavné preteky
VeronikaBakalárová1987TJ Mníchova Lehotahlavné preteky
PavolBalaščák1964Trenčínhlavné preteky
MarianBarčiak1979Trenčínhlavné preteky
MarcoBarenyi2009KK TTS Trenčíndetský beh
AlbertBelák2011AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AnabelBeláková2008AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
RebekaBeláková2006AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AlexanderBezový1959AXB sport servis Trenčínhlavné preteky
JánBlach1984Falck n.o. running teamhlavné preteky
DianaBlahová2011Horná Súčadetský beh
EllieBojnanska2012Nitradetský beh
NataliaBojnanska1983Nitrahlavné preteky
LukášBoleček2007Trenčianska Tepládetský beh
ZdenoBuček1998Trenčianska Tepláhlavné preteky
VladimirBulko1980Ivanovcehlavné preteky
MiroslavČerný1958Ak Bojničkyhlavné preteky
DavidČerný2002Kľačanyhlavné preteky
DavidČerný2002Kľačanydetský beh
ŠtefanČervenka1966Jogging klub Dubnica nad Váhomhlavné preteky
denisachimicova1982bratislavahlavné preteky
KamilaChomaničová1995Beháme.skhlavné preteky
ŠtefanČuvala1976ŠK BRADLAN BREZOVÁhlavné preteky
MeganČuvalová2005ŠK Jablonicahlavné preteky
MarianCyprian1947MAC Dubnica nad Váhomhlavné preteky
ĽuboslavCyprich2003KK TTS Trenčíndetský beh
TomášDohňanský1980Veľké Bierovcehlavné preteky
Matúš Dražkovec2010Horná Súčadetský beh
AdamDrga1994Ilavahlavné preteky
BrunoDuhár2004KK TTS Trenčíndetský beh
ŠimonĎurači2007Trenčíndetský beh
MiroĎurači1978Trenčínhlavné preteky
LindaĎuračiová2010Trenčíndetský beh
ElenaDušková2001Bratislavahlavné preteky
AlenaFalaštová1986Trenčínhlavné preteky
JánFaltus1988Ilavahlavné preteky
JakubFerencz1988Piešťanyhlavné preteky
MarekGago2006Horná Súčadetský beh
KarolínaGažiová2008Horná Súčadetský beh
MatúšGlodič2016Soblahov detský beh
LuciaGogorová1984Trenčínhlavné preteky
KatarinaGombarova2010AK Spartak Dubnica nad Vahomdetský beh
BarboraGombárová2004AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
jozefgunda1955pop-corn kaniankahlavné preteky
JurajHaninec1957AK Spartak Dubnica nad Vahomhlavné preteky
Vladimit Heldes1976Trencinhlavné preteky
MilanHertl1974Svinná hlavné preteky
Zdenka Hezká1980Atletický odiel Šaľa hlavné preteky
DavidHolczhei2001Bešenovhlavné preteky
JánHoliga2010Piešťanydetský beh
MilošHorňák1975Jogging klub Dubnica n./V.hlavné preteky
JánHudec1948Trenčínhlavné preteky
PeterHujík1970Gbelyhlavné preteky
iveta Hulvatova1970Jogging klub Dubnicahlavné preteky
DianaHusáriková2004KK TTS Trenčíndetský beh
AdriánJakal2005Svinnáhlavné preteky
DaliborJakal1975obec Svinnáhlavné preteky
DaliborJakal ml.2000obec Svinnáhlavné preteky
SamuelJambor2014Nová Dubnicadetský beh
PeterJančovič1983Piešťanyhlavné preteky
MonikaJančovičová1990Piešťanyhlavné preteky
mariánjelenák1969special forceshlavné preteky
Dušan Junas2001ŠK Blava Jaslovské Bohunicehlavné preteky
ŠimonJurica2009Horná Súčadetský beh
AndrejJurko1985Oravahlavné preteky
AlenaKadlecová1966BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
MonikaKadlecova1990CK EPIC Dohnanyhlavné preteky
Tiborkakas1978Maximhlavné preteky
IgorKaras1960Dubnica nad Váhomhlavné preteky
BiankaKaryová1969Trenčínhlavné preteky
Timea Bianca Karyová2006Trenčíndetský beh
DušanKašička1942Letisko Trenčínhlavné preteky
MarcelaKašjaková1982Cabaj-Čaporhlavné preteky
MiroslavKavický1968Život v horáchhlavné preteky
OliverKňažek2011Nová Dubnicadetský beh
SylviaKňažková1976Trenčínhlavné preteky
TobiasKnotko2008KK TTS Trenčíndetský beh
MiroslavKováč1952Trenčínhlavné preteky
ĽubošKováčik1966Súľov-Hradnáhlavné preteky
ChiaraKováčiková2007KK TTS Trenčíndetský beh
FilipKoyš2008AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
OliverKoyš2015AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AdelaKoyšová2011AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
TimothyKrajči2007Trenčíndetský beh
LauraKralova1997Trencinhlavné preteky
BranislavKrižan1979Balance Exint Teamhlavné preteky
LenkaKrižanová1988Trenčínhlavné preteky
DominikKruták2002KK TTS Trenčíndetský beh
LucasKubicina2011Omseniedetský beh
LenkaKubovčíková1964Ružomberokhlavné preteky
BarboraKučeráková2008Horná Súčadetský beh
JakubKučmín2009KK TTS Trenčíndetský beh
EliškaKučmínová2014Trenčindetský beh
JozefKudla1947Sokol Trenčínhlavné preteky
AndrejKusenda1937BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
KristínaKuzmová2016Trenčíndetský beh
NoraLadecká1992Štrúdličkárishlavné preteky
MiroslavLetko1979Trenč. Stankovcehlavné preteky
KatkaLišková2005KK TTS Trenčíndetský beh
SimonaLobotkova1990Velka Hradnahlavné preteky
MilanMakiš1983Trenčínhlavné preteky
IvanaMakišová2014Trencindetský beh
SamuelMalý2012Omšeniedetský beh
ErikMarkovský2005Slimáky TN / Trenčíndetský beh
MartinMaron2012Bratislavadetský beh
MatejMasarovič2017Dolná Súčadetský beh
MarekMatyáš1985AGILUShlavné preteky
AdelaMichalíková2012Horná Súčadetský beh
PeterMicuda1978Dulovhlavné preteky
JankaMicudova1979Dulovhlavné preteky
FrantišekMikuš1971Výčapy - Opatovcehlavné preteky
ŠimonMikušinec2015Trenčíndetský beh
FilipMikušinec2013Horná Súčadetský beh
Ondrej Mikušinec2007Horná Súčadetský beh
LuciaMituchová1981Trenčín/Buď lepšíhlavné preteky
jurajMokoš1968TJ Stratenáhlavné preteky
BarboraMoravčíková1990KK TTS Trenčínhlavné preteky
JurajMoško1985Zabudišovskí športofcihlavné preteky
FilipMotlo2008KK TTS Trenčíndetský beh
JozefMúka2006KK TTS Trenčíndetský beh
Matúš Múka2011Horná Súčadetský beh
AlenaMúková2004KK TTS Trenčíndetský beh
ŽofiaNaňová1991AO STU Bratisalvahlavné preteky
NikolasNáter2002Senicadetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad Váhomdetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad Váhomhlavné preteky
MichalObžera1982Krpeľanyhlavné preteky
ĽubomírOkruhlica1952Ńezávislosť BAhlavné preteky
JakubPakan2008KK TTS Trenčíndetský beh
ErvinPalenik1963Activstar Trencinhlavné preteky
AdamPanák2002KK TTS Trenčíndetský beh
MichalPastirik2013Nové Mesto nad Váhomdetský beh
LuciaPastiriková2015Nové Mesto nad Váhomdetský beh
IvanPavlis1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
IvanaPavlisová1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
BarborkaPavlisová2008BK Lysá pod Makytoudetský beh
NatáliaPlšková2008KK TTS Trenčíndetský beh
MáriaPlšková2010KK TTS Trenčíndetský beh
SabinaProstinakova1993Trencinhlavné preteky
DavidPsota2014Pohybko Sereď detský beh
JanRadocha1976Trencinhlavné preteky
JánRaniak1992Sliačhlavné preteky
MatejRobota2007Trencianska Tepladetský beh
VladimiraRobotova1978Trencianska Teplahlavné preteky
FilipRoder2005KK TTS Trenčíndetský beh
OskarSáska2011Horná Súčadetský beh
MonikaSedlakova1993Nova Dubnicahlavné preteky
DomimikaŠkúciová2012OSA SPORT TEAMdetský beh
MiroslavaSlahúčková1991Trenčínhlavné preteky
MonikaSlahúčková1991Trenčínhlavné preteky
Daniel Sluka 2014Trenčín detský beh
Matilda Sluková 2007Trenčín detský beh
ZuzanaSlušná1980Drietomahlavné preteky
RudolfSopko1943Trenčínhlavné preteky
ZuzanaStanakova1986Matky na utekuhlavné preteky
MariannaStašáková2008Horná Súčadetský beh
AlicaŠtefánková1994Nemšováhlavné preteky
KláraŠtefánková2000Nemšováhlavné preteky
ŠtefanŠtefina1986Ak Spartak Dubnicahlavné preteky
PeterStehlík1979Trenčínhlavné preteky
AnnaŠtítiková1985Ďurikam teamhlavné preteky
PeterStolárik2003KK TTS Trenčíndetský beh
DanielStruhár2006KK TTS Trenčíndetský beh
MatejStruhár2004KK TTS Trenčíndetský beh
SoňaStruhárová1993Moravské Lieskovéhlavné preteky
MichalSukenik1989Taternicihlavné preteky
VeronikaŠulová1994Rudíkovhlavné preteky
Tobiᚊvajda2008Horná Súčadetský beh
Július Talian1983TJ Mnichova Lehotahlavné preteky
SandraTinková2000KK TTS Trenčínhlavné preteky
Lukáš Trepáč 1985Jogging klub Dubnicahlavné preteky
KarinTrepáčová 2015Dubnica nad Váhom detský beh
TamaraTrepáčová 2013Dubnica nad Váhom detský beh
EllaTrochanová2013Nová Dubnicadetský beh
IsabellTrochanová2016Nová Dubnicadetský beh
PavolVanek1977Chocholná - Velčicehlavné preteky
MatusVaracka1988Beckovhlavné preteky
IvanVavrík1963Trenčínhlavné preteky
Juraj Vertigač2009Vertík čertíkdetský beh
VladimírVobořil1974KK TTS Trenčínhlavné preteky
AndrejVrana1988Dubnica nad Váhomhlavné preteky
AndrejVrškový1999KK TTS Trenčínhlavné preteky
Boris Zeman1981Zemanovci hlavné preteky
JakubZeman2007Zemanovcidetský beh
MatúšZeman2010Zemanovcidetský beh
PaulínaZemanová1980Zemanovcihlavné preteky
DanielZubo1969Jogging klub Dubnica n/Vhlavné preteky

Zoznam prihlásených na Beh Zabudišovou

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
NatáliaAdašková2005KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
MatúšAlexa2013TrenčínSlovakiadetský beh
AdriánAmbrož1999Trenčín Slovakiahlavné preteky
VeronikaBakalárová1987TJ Mníchova LehotaSlovakiahlavné preteky
PavolBalaščák1964TrenčínSlovakiahlavné preteky
MarianBarčiak1979TrenčínSlovakiahlavné preteky
MarcoBarenyi2009KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
AlbertBelák2011AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
AnabelBeláková2008AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
RebekaBeláková2006AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
AlexanderBezový1959AXB sport servis TrenčínSlovakiahlavné preteky
JánBlach1984Falck n.o. running teamSlovakiahlavné preteky
DianaBlahová2011Horná SúčaSlovakiadetský beh
EllieBojnanska2012NitraSlovakiadetský beh
NataliaBojnanska1983NitraSlovakiahlavné preteky
LukášBoleček2007Trenčianska TepláSlovakiadetský beh
ZdenoBuček1998Trenčianska TepláSlovakiahlavné preteky
VladimirBulko1980IvanovceSlovakiahlavné preteky
MiroslavČerný1958Ak BojničkySlovakiahlavné preteky
DavidČerný2002KľačanySlovakiahlavné preteky
DavidČerný2002KľačanySlovakiadetský beh
ŠtefanČervenka1966Jogging klub Dubnica nad VáhomSlovakiahlavné preteky
denisachimicova1982bratislavaSlovakiahlavné preteky
KamilaChomaničová1995Beháme.skSlovakiahlavné preteky
ŠtefanČuvala1976ŠK BRADLAN BREZOVÁSlovakiahlavné preteky
MeganČuvalová2005ŠK JablonicaSlovakiahlavné preteky
MarianCyprian1947MAC Dubnica nad VáhomSlovakiahlavné preteky
ĽuboslavCyprich2003KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
TomášDohňanský1980Veľké BierovceSlovakiahlavné preteky
Matúš Dražkovec2010Horná SúčaSlovakiadetský beh
AdamDrga1994IlavaSlovakiahlavné preteky
BrunoDuhár2004KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
ŠimonĎurači2007TrenčínSlovakiadetský beh
MiroĎurači1978TrenčínSlovakiahlavné preteky
LindaĎuračiová2010TrenčínSlovakiadetský beh
ElenaDušková2001BratislavaSlovakiahlavné preteky
AlenaFalaštová1986TrenčínSlovakiahlavné preteky
JánFaltus1988IlavaSlovakiahlavné preteky
JakubFerencz1988PiešťanySlovakiahlavné preteky
MarekGago2006Horná SúčaSlovakiadetský beh
KarolínaGažiová2008Horná SúčaSlovakiadetský beh
MatúšGlodič2016Soblahov Slovakiadetský beh
LuciaGogorová1984TrenčínSlovakiahlavné preteky
KatarinaGombarova2010AK Spartak Dubnica nad VahomSlovakiadetský beh
BarboraGombárová2004AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
jozefgunda1955pop-corn kaniankaSlovakiahlavné preteky
JurajHaninec1957AK Spartak Dubnica nad VahomSlovakiahlavné preteky
Vladimit Heldes1976TrencinSlovakiahlavné preteky
MilanHertl1974Svinná Slovakiahlavné preteky
Zdenka Hezká1980Atletický odiel Šaľa Slovakiahlavné preteky
DavidHolczhei2001BešenovSlovakiahlavné preteky
JánHoliga2010PiešťanySlovakiadetský beh
MilošHorňák1975Jogging klub Dubnica n./V.Slovakiahlavné preteky
JánHudec1948TrenčínSlovakiahlavné preteky
PeterHujík1970GbelySlovakiahlavné preteky
iveta Hulvatova1970Jogging klub DubnicaSlovakiahlavné preteky
DianaHusáriková2004KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
AdriánJakal2005SvinnáSlovakiahlavné preteky
DaliborJakal1975obec SvinnáSlovakiahlavné preteky
DaliborJakal ml.2000obec SvinnáSlovakiahlavné preteky
SamuelJambor2014Nová DubnicaSlovakiadetský beh
PeterJančovič1983PiešťanySlovakiahlavné preteky
MonikaJančovičová1990PiešťanySlovakiahlavné preteky
mariánjelenák1969special forcesSlovakiahlavné preteky
Dušan Junas2001ŠK Blava Jaslovské BohuniceSlovakiahlavné preteky
ŠimonJurica2009Horná SúčaSlovakiadetský beh
AndrejJurko1985OravaSlovakiahlavné preteky
AlenaKadlecová1966BK Lysá pod MakytouSlovakiahlavné preteky
MonikaKadlecova1990CK EPIC DohnanySlovakiahlavné preteky
Tiborkakas1978MaximSlovakiahlavné preteky
IgorKaras1960Dubnica nad VáhomSlovakiahlavné preteky
BiankaKaryová1969TrenčínSlovakiahlavné preteky
Timea Bianca Karyová2006TrenčínSlovakiadetský beh
DušanKašička1942Letisko TrenčínSlovakiahlavné preteky
MarcelaKašjaková1982Cabaj-ČaporSlovakiahlavné preteky
MiroslavKavický1968Život v horáchSlovakiahlavné preteky
OliverKňažek2011Nová DubnicaSlovakiadetský beh
SylviaKňažková1976TrenčínSlovakiahlavné preteky
TobiasKnotko2008KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
MiroslavKováč1952TrenčínSlovakiahlavné preteky
ĽubošKováčik1966Súľov-HradnáSlovakiahlavné preteky
ChiaraKováčiková2007KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
FilipKoyš2008AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
OliverKoyš2015AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
AdelaKoyšová2011AK Spartak Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
TimothyKrajči2007TrenčínSlovakiadetský beh
LauraKralova1997TrencinSlovakiahlavné preteky
BranislavKrižan1979Balance Exint TeamSlovakiahlavné preteky
LenkaKrižanová1988TrenčínSlovakiahlavné preteky
DominikKruták2002KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
LucasKubicina2011OmsenieSlovakiadetský beh
LenkaKubovčíková1964RužomberokSlovakiahlavné preteky
BarboraKučeráková2008Horná SúčaSlovakiadetský beh
JakubKučmín2009KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
EliškaKučmínová2014TrenčinSlovakiadetský beh
JozefKudla1947Sokol TrenčínSlovakiahlavné preteky
AndrejKusenda1937BK Lysá pod MakytouSlovakiahlavné preteky
KristínaKuzmová2016TrenčínSlovakiadetský beh
NoraLadecká1992ŠtrúdličkárisSlovakiahlavné preteky
MiroslavLetko1979Trenč. StankovceSlovakiahlavné preteky
KatkaLišková2005KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
SimonaLobotkova1990Velka HradnaSlovakiahlavné preteky
MilanMakiš1983TrenčínSlovakiahlavné preteky
IvanaMakišová2014TrencinSlovakiadetský beh
SamuelMalý2012OmšenieSlovakiadetský beh
ErikMarkovský2005Slimáky TN / TrenčínSlovakiadetský beh
MartinMaron2012BratislavaSlovakiadetský beh
MatejMasarovič2017Dolná SúčaSlovakiadetský beh
MarekMatyáš1985AGILUSSlovakiahlavné preteky
AdelaMichalíková2012Horná SúčaSlovakiadetský beh
PeterMicuda1978DulovSlovakiahlavné preteky
JankaMicudova1979DulovSlovakiahlavné preteky
FrantišekMikuš1971Výčapy - OpatovceSlovakiahlavné preteky
ŠimonMikušinec2015TrenčínSlovakiadetský beh
FilipMikušinec2013Horná SúčaSlovakiadetský beh
Ondrej Mikušinec2007Horná SúčaSlovakiadetský beh
LuciaMituchová1981Trenčín/Buď lepšíSlovakiahlavné preteky
jurajMokoš1968TJ StratenáSlovakiahlavné preteky
BarboraMoravčíková1990KK TTS TrenčínSlovakiahlavné preteky
JurajMoško1985Zabudišovskí športofciSlovakiahlavné preteky
FilipMotlo2008KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
JozefMúka2006KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
Matúš Múka2011Horná SúčaSlovakiadetský beh
AlenaMúková2004KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
ŽofiaNaňová1991AO STU BratisalvaSlovakiahlavné preteky
NikolasNáter2002SenicaSlovakiadetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad VáhomSlovakiadetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad VáhomSlovakiahlavné preteky
MichalObžera1982KrpeľanySlovakiahlavné preteky
ĽubomírOkruhlica1952Ńezávislosť BASlovakiahlavné preteky
JakubPakan2008KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
ErvinPalenik1963Activstar TrencinSlovakiahlavné preteky
AdamPanák2002KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
MichalPastirik2013Nové Mesto nad VáhomSlovakiadetský beh
LuciaPastiriková2015Nové Mesto nad VáhomSlovakiadetský beh
IvanPavlis1977BK Lysá pod MakytouSlovakiahlavné preteky
IvanaPavlisová1977BK Lysá pod MakytouSlovakiahlavné preteky
BarborkaPavlisová2008BK Lysá pod MakytouSlovakiadetský beh
NatáliaPlšková2008KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
MáriaPlšková2010KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
SabinaProstinakova1993TrencinSlovakiahlavné preteky
DavidPsota2014Pohybko Sereď Slovakiadetský beh
JanRadocha1976TrencinSlovakiahlavné preteky
JánRaniak1992SliačSlovakiahlavné preteky
MatejRobota2007Trencianska TeplaSlovakiadetský beh
VladimiraRobotova1978Trencianska TeplaSlovakiahlavné preteky
FilipRoder2005KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
OskarSáska2011Horná SúčaSlovakiadetský beh
MonikaSedlakova1993Nova DubnicaSlovakiahlavné preteky
DomimikaŠkúciová2012OSA SPORT TEAMSlovakiadetský beh
MiroslavaSlahúčková1991TrenčínSlovakiahlavné preteky
MonikaSlahúčková1991TrenčínSlovakiahlavné preteky
Daniel Sluka 2014Trenčín Slovakiadetský beh
Matilda Sluková 2007Trenčín Slovakiadetský beh
ZuzanaSlušná1980DrietomaSlovakiahlavné preteky
RudolfSopko1943TrenčínSlovakiahlavné preteky
ZuzanaStanakova1986Matky na utekuSlovakiahlavné preteky
MariannaStašáková2008Horná SúčaSlovakiadetský beh
AlicaŠtefánková1994NemšováSlovakiahlavné preteky
KláraŠtefánková2000NemšováSlovakiahlavné preteky
ŠtefanŠtefina1986Ak Spartak DubnicaSlovakiahlavné preteky
PeterStehlík1979TrenčínSlovakiahlavné preteky
AnnaŠtítiková1985Ďurikam teamSlovakiahlavné preteky
PeterStolárik2003KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
DanielStruhár2006KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
MatejStruhár2004KK TTS TrenčínSlovakiadetský beh
SoňaStruhárová1993Moravské LieskovéSlovakiahlavné preteky
MichalSukenik1989TaterniciSlovakiahlavné preteky
VeronikaŠulová1994RudíkovCzech Republichlavné preteky
Tobiᚊvajda2008Horná SúčaSlovakiadetský beh
Július Talian1983TJ Mnichova LehotaSlovakiahlavné preteky
SandraTinková2000KK TTS TrenčínSlovakiahlavné preteky
Lukáš Trepáč 1985Jogging klub DubnicaSlovakiahlavné preteky
KarinTrepáčová 2015Dubnica nad Váhom Slovakiadetský beh
TamaraTrepáčová 2013Dubnica nad Váhom Slovakiadetský beh
EllaTrochanová2013Nová DubnicaSlovakiadetský beh
IsabellTrochanová2016Nová DubnicaSlovakiadetský beh
PavolVanek1977Chocholná - VelčiceSlovakiahlavné preteky
MatusVaracka1988BeckovSlovakiahlavné preteky
IvanVavrík1963TrenčínSlovakiahlavné preteky
Juraj Vertigač2009Vertík čertíkSlovakiadetský beh
VladimírVobořil1974KK TTS TrenčínSlovakiahlavné preteky
AndrejVrana1988Dubnica nad VáhomSlovakiahlavné preteky
AndrejVrškový1999KK TTS TrenčínSlovakiahlavné preteky
Boris Zeman1981Zemanovci Slovakiahlavné preteky
JakubZeman2007ZemanovciSlovakiadetský beh
MatúšZeman2010ZemanovciSlovakiadetský beh
PaulínaZemanová1980ZemanovciSlovakiahlavné preteky
DanielZubo1969Jogging klub Dubnica n/VSlovakiahlavné preteky