Hurbanovský Beh šampiónov - 17.8.2019

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky jednotlivcov na Hurbanovskom Behu šampiónov

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MonikaGore1979NZBKBeh Vinice 4 km
VojtechJanák1972JanákBeh Šampiónov 12 km
DominikJanák2004JanákBeh Vinice 4 km
KristiánPogány1991KyoudaiBeh Šampiónov 12 km
JozefBalala1997VzBeh Šampiónov 12 km
PeterKoczkás1976Zlatná na OstroveBeh Šampiónov 12 km
ZsoltCzibor1989KyoudaiBeh Šampiónov 12 km
František Ryška1956Nové ZámkyBeh Kamenica 8 km
JanaNyáriová1977ZŠ Nám.Konkolyho-Thege,HurbanovoBeh Kamenica 8 km
MariannaGálová 1983HurbanovoBeh Šampiónov 12 km
TomášPastorek1976NZBKBeh Kamenica 8 km
Norbert Vizvári 1997DonBeh Šampiónov 12 km
LadislavSipos1967AK TvrdosovceBeh Šampiónov 12 km
MarianHaris1972NesvadyBeh Kamenica 8 km
EvaSimonicsová1969NesvadyBeh Vinice 4 km
OlgaNemethova197607Beh Vinice 4 km
JenoToth197007Beh Vinice 4 km
JánRakica1955BK JaMaRaBeh Šampiónov 12 km
Tomáš Kucsera 1976Kucsera s. cBeh Šampiónov 12 km
Dávid Kucsera 2003Kucsera s. cBeh Šampiónov 12 km
JánKrajči1969Beháme VinodolBeh Kamenica 8 km
ViktóriaMiková1991ŠuranyBeh Šampiónov 12 km
JaroslavČvirik1997Párkányi pumákBeh Šampiónov 12 km
RichardMoravčík1993Spaceship RunnerBeh Vinice 4 km
KatarínaPlandorová1980Polygym teamBeh Šampiónov 12 km
LukášKrižan1988Polygym teamBeh Kamenica 8 km
RóbertVarga1981Polygym teamBeh Kamenica 8 km
ZoltánSzántó1985NZBeh Kamenica 8 km
VojtechSzántó1955NZBeh Šampiónov 12 km
FrantišekKlučka1971IžaBeh Vinice 4 km
GabrielFarkas1970MostováBeh Kamenica 8 km
VivienMárton2001NemámBeh Vinice 4 km
RomanReptík1976PolygymBeh Šampiónov 12 km
MiroslavaVizváriová1978FC Barcelona Beh Vinice 4 km
Monika Mitošinková 2002Danube Runners Beh Vinice 4 km
SilvesterHolubicza1992CarpHuntersBeh Vinice 4 km
Andrej Petrovics 1974CataBeh Šampiónov 12 km
NatáliaHalčinová1989Polygym teamBeh Vinice 4 km
Patrik Molnár2000CarpHuntersBeh Vinice 4 km
JozefGarai1972PribetaBeh Šampiónov 12 km
Martina Šramková 1979Novozámocká bežecká komunita Beh Šampiónov 12 km
JanaGenčurová 1974Bernohy.skBeh Šampiónov 12 km
FriderikaVasas1973Fitt zónaBeh Šampiónov 12 km
KatarínaMolnárová1995ŽiadnyBeh Kamenica 8 km
IvetaBaráneková1960žiadnyBeh Vinice 4 km
RadekŠály1966ŠulywanderBeh Šampiónov 12 km
JurajBéber1977Húrky ZMBeh Kamenica 8 km
JánGálik1975Húrky ZM Beh Vinice 4 km
AngelikaBéberová1993Húrky ZMBeh Vinice 4 km
VojtechHarcsa1976NZBKBeh Kamenica 8 km
MilošBéber1991Húrky ZMBeh Vinice 4 km
michaltoth1979 bez klubuBeh Kamenica 8 km
SilviaTothova1981bez klubuBeh Kamenica 8 km
Nora Ponistova1972-Beh Kamenica 8 km
KlaudiaBaloghova1974-Beh Kamenica 8 km
ZuzanaAmbrušová1976žiadnyBeh Kamenica 8 km
Kristina Lovasz1991LovaszRunBeh Vinice 4 km
Eduard Lovász1982LovaszRunBeh Vinice 4 km
AlenaVotava1963Solarium PezinokBeh Šampiónov 12 km
KarelVotava1965Autoplyn PezinokBeh Šampiónov 12 km
JozefTurjan1957TešedíkovoBeh Vinice 4 km
ElenkaBéberová1971Húrky ZMBeh Vinice 4 km
Petra Šušoliaková1989-Beh Vinice 4 km
ViktorMolnár1994,Beh Vinice 4 km
LuciaJanečková1995BMSC BratislavaBeh Kamenica 8 km
DanaJanečková1973AC Nové ZámkyBeh Šampiónov 12 km
JánKušš1950Žochár TopoľčanyBeh Kamenica 8 km
PeterPodymak1988ŠaľaBeh Kamenica 8 km
SylviaBehúlová1976GolianovoBeh Kamenica 8 km
PetraPodymaková1988ŠaľaBeh Kamenica 8 km
HelenaMešterová1982HelenkFitBeh Šampiónov 12 km
MichalOkosy1945KT ŠuranyBeh Kamenica 8 km
KristínaKuželová1994SzPBeh Vinice 4 km
JozefHorvath1981amateerBeh Kamenica 8 km
Mária Leváková 1986Sama za sebaBeh Kamenica 8 km
ErikLevák1984Sám za sebaBeh Kamenica 8 km
BorisHabrda2002Atletický club Nové Zámky Beh Šampiónov 12 km
RudolfPetrikovič1950TBK TORA TopoľčanyBeh Vinice 4 km
PeterVojtek1958Despatch Riders LE MC Slovak republicBeh Kamenica 8 km
DanielNagy1991ŽiadnyBeh Vinice 4 km
DušanKuruc1993ŽiadnyBeh Vinice 4 km
MárioBuga1993Zelený HájBeh Vinice 4 km
MonikaHuláková1993neregistrovanáBeh Vinice 4 km
KarinNováková2007AC Nové ZámkyBeh Vinice 4 km
AnnamáriaBudaiová 1991Galanta Beh Šampiónov 12 km
GabrielBoros1988Hasiči Nové ZámkyBeh Kamenica 8 km
AdamKlbik2001BK Duslo ŠaľaBeh Vinice 4 km
AntonKlbik2001BK Duslo ŠaľaBeh Vinice 4 km
PeterSchuchmann1988HolanovoBeh Vinice 4 km
MatejHolý1997HolanovoBeh Vinice 4 km
MartinaVavrová1979ŽiadnyBeh Vinice 4 km
JakubMátl1982ŽiadnyBeh Vinice 4 km
LauraErdelyiova 1999-Beh Vinice 4 km
NinaErdelyiova 2006-Beh Vinice 4 km
RóbertVörös1990Nagymegyeri futóklubBeh Šampiónov 12 km
CsillaVéghová1998Nagymegyeri futóklubBeh Vinice 4 km
PavolBelovič2001AK TvrdošovceBeh Šampiónov 12 km
TomášKurray1975TJ GulagBeh Kamenica 8 km
KatarínaLesnicka1976bežecBeh Vinice 4 km
LARA CHIARASZELLE2008bežecBeh Vinice 4 km
MarošKudlík1988Black CrossGymBeh Šampiónov 12 km
DanielKoszeghy1988ziadnyBeh Kamenica 8 km
Žaneta Takácsová1979bežecBeh Vinice 4 km
KristínaHajtmanova1991SaltjöbadenSwedenBeh Kamenica 8 km
BenjamínHajtman1995HurbanovoBeh Kamenica 8 km
ĽudovítRusznyák 1986AC Nové Zámky Beh Šampiónov 12 km

 

Zoznam prihlásených štafiet s uhradeným štartovacím poplatkom na Hurbanovský Beh šampiónov

názov štafetymenopriezvisko
Nice Boys TeamJánHabardik
JánHabardik
JurajMinárik
SmileIvetaSzabóová
IvetaSzabóová
MarekOstruzlik
Atletický klub TvrdošovceDáriusMajor
PavolBelovič
DáriusMajor
Hurbanovský Beh šampiónov štafetyDominikaUday
Dominika Uday
JurajUday