ŠURIANSKA DESIATKA 16.10.2021

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným poplatkom na preteky Šurianska desiatka

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
NorbiAdamča 1978Šk cyklo-tour Sereď A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Šarlota AlbaÁgh2019V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
RonaldAnděl1996Šk Atóm LeviceA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AndreaAntalová2001D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
SamuelBaláž2006ZŠ s MŠ TrávnicaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
Daniel Baňas1976A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MilošBaranec1979BB Marathon tour A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
PatrikBartoníček2012ZŠ s MŠ TrávnicaR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
AndreaBelzarova1985D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
EmilyBenko2019V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
SáraBenková2012R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
Matúš TomášBertok2006SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
MichalBilka1993A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Vanesa Blašková2006SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
ĽubošBogdányi1979Galantská elitaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
TomášBogdányi2014Galantská elitaT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
NataliaBojnanska1983D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MiroslavBorko1978SiskaTrainingSystemsSlovakiaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
IrenBorkova1982SiskaTrainingSystemsSlovakiaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
PeterBotka1994A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Martin Boudný1982A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MaxBoudný2019V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
Viktória Bradáčová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
AdamBršel2012Atletický klub ŠuranyR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
JakubBršel2016V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
AnnamáriaBudaiová1991G,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
AdrianaBujnová2006SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
PaulaCagáňová2012CZŠR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
Peter Černák2016V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
LukášČernák2013R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
TomášČernák2011O,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
GabrieaČerveňová2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MarekCirok2003SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
Matej Cvik2012ŠK Šurany hR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
HugoČvirik2018Nerozbitné detiV - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
KarolínaČviriková2012R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
SofiaDanielová2009Atletický klub ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
MichaelaDepešová1992D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MichalDinka1979ŠuranyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
VladimírDiškanec1984A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MiroslavaDobišová1976BK VajnoryD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
ViktorDřizga1969BratislavaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
EmmaĎuríčková2016ZŠ s MŠ TrávnicaV - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
RadmilaDvořáková2011CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
ZuzanaErdélyiová1976AKVeterán BratislavaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
Dávid Farkaš2005I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
GabrielFarkas1970MostováA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AdamFederics2008ZŠ s MŠ TrávnicaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
VladimírFialka2008CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
AndreaFialova1984D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
LuciaFiamová2014Atletický klub ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
MartinaFicková1997D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
LauraFicová2016V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
NikolaGaálová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
MichalGajdoš2009Atletický klub ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
AdamGaraj2004I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
FilipGazdag2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MarianGemmel2006AC stavbár NitraK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
MarianGemmel1979Cabaj Čapor A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
DávidGranský2003VLV servisA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
SamuelGrman2015T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
DominikGrman2017V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
ZuzanaGrmanova2013R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
GiovanniGueli1983JG TEAMItalyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
MariánHabay1972ZbehyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
JankaHabayová1974ZbehyD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
Tomáš Hagara2012ZŠ s MŠ K. Strmeňa PalárikovoR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
NinaHalásová2011CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
ĽubošHalgaš1968Bežme BežneA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MartinHatala2004I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
HelenkaHeczková2018Nerozbitné detiV - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
JakubHinšt1995A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
NelaHlboká2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
OndrejHofer1981Novozámocká bežecká komunita A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
EvaHoferica1973SOŠ gastronómie a služieb, ŠuranyD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
DavidHolczhei2001G,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
PavolHolka1992A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Filip Horňák2013ZŠ s MŠ TrávnicaR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
PatrikHubina2009 ZŠ SNP 5 ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
ViktóriaHubinová2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
Lenka Huríková1981D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
DaliborHvizdoš2011TJ RovinkaO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
FilipHyll2010Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
NikolasIštokovič2005I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
KarinIštokovičová2006Atletický Klub KrupinaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
TarasIvaniuta1993restartniSA.skA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
ZojaIvanová2017V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
AndrejJacko1955Nové ZámkyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
RadoslavJambrich1988AK KrupinaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
ZuzanaJambrichová1988AK KrupinaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
ViktorJamriska1992A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
NicolJánošíková 2005AK Čadca I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
ChiaraJánošíková 2006AK Čadca K,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
DušanJunas2001AK BojničkyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
AndrejJurík2012U11 PalarikovoR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
Sofia GraceKamenská2017V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
JakubKamenský2014T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
GabrielaKerenyiova2003D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
PavolKiss1990A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AntonKlbik1967Bk DusloA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AdamKlbik2001Bk DusloA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
VeronikaKlimčíková2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
MiroslavKlinga2004GYMSUI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
JakubKliský2000ŠuranyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
HugoKollár2012ŠK ŠuranyR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
MatúšKompas1992ŠK ŠOG NitraA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
ĽubosKopcan1973A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Matej Kostolný2005I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
ĽubošKováč1996A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
VladimírKováč1988ŠK AchilesA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
LoriánaKováčová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
KatarínaKrahulcová2009BK VajnoryK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
JozefKrahulec1970BK VajnoryA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
JozefKrahulec ml.2012BK VajnoryK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
NelaKrajčovičová2012R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
MárioKrajmer1985A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Matúš Kráľ1993Sport club SlovakiaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MilanKresáč1980Bláznov nezastavíšA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Danka Krutekova2018V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
LuciaKubištelová2009Atletický klub ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
AlicaKuklová2019V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
RebekaKuželová2009M,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
RomanaLaurová2008Atletický klub ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
ErikaLavuová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
IvanLehocký1967G,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
PeterLehocký2014Atletický klub ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
Marek Letko2010ZŠ Bernolákova O,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
LenkaLomnická1994ŠK AchilesD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
Peter Machata 1979Trávnica A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Ľudmila Malíkova1988D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
JakubMandák1991A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
LukášMarkusek2003I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
KamilMarkusek2014ZŠ s MŠ K. Strmeňa, PalárikovoT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
KarolMarkusek2010ZŠ s MŠ K. Strmeňa, PalárikovoO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
LeaMičeková2011ZŠ s MŠ TrávnicaO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
TomášMichalec1989Maratón klub RajecA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
OliverMikulec2018V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
TeoMikulec2018V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
MichalaMitúchová2007CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
LeoMituchovič2013ZŠ s MŠ TrávnicaR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
ZuzanaMituchovičová1986ZŠ s MŠ TrávnicaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
NelaMituchovičová2010ZŠ s MŠ TrávnicaO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MatejMóča2013AK ŠuranyR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
IvanMóča2011AK ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
DenisaMóčová2020V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
Anna Laura Molnárová2014Diakovce T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
Júlia Molnárová2015Diakovce T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
NikolaMrváňová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
NinaMusilová2014HúrkyZMT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
JaroslavNemeš1970Strom života KláštoriskoA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
LukasNovak2014T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
OliviaOrvoš2019V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
OndrejOtruba1968A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Ján Otruba 2011ZŠ s Mš Karola Strmeňa Palárikovo O,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MiroslavOzorák1973AC Nové Zámky - triatlonA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
KamilPáleš2014ZŠ s MŠ K.Strmeňa PalárikovoT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
KarlaPálešová2010ZŠ s MŠ K.Strmeňa PalárikovoO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
NinaPálinkášová2016V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
AlexandraPašková2010CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
TimeaPavelová2006SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
FilipPekar2003Gymnázium ŠuranyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
TomášPetržel1986Priatelia behu ležérnehoA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
KristiánPogány1991A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
DagmarPopracová1976Novozámocká bežecká komunitaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MalvínaRačeková2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
VandaRajnerová2017ZŠ s MŠ TrávnicaV - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
ScarletRigová2005SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyI,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
TomášRumančík1988A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
RadimRusnák2011Klub zš s mš K.Strmeňa PalarikovoO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
BranislavRybár1979MartinA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
JozefRyzek1976JTauto Nové ZámkyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MatúšŠajbidor1990Obec ŠoporňaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
BarboraSárazová2011Atletický klub ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
SebastiánSchleich2002SOŠ gastronómie a služieb ŠuranyG,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
TobiasSegéň2011ZŠ s MŠ TrávnicaO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
RastislavŠimonek2005I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
UlrikaSimonicsová1993Active life teamD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
Viliam Šimunek 1961A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
FrederikaŠimuneková1999D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
JanaŠimunková 1992G,H - hobby 3 000m (2003 a starší)
PeterSlamečka1982A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
TomášSmolárik1995A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Matej Sochovič2013R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
Milan Sochovič2015T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
NikolaSoósová1993D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MichalŠoška1980Fokle a FusakleA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
DorotaŠošková2015Fokle a FusaklickyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
JánŠtefaňák2011AK Danica ZvolenO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
AndreaŠusteková2008ZŠ s MŠ TrávnicaM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
Lukaško Švajda 2015T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
MatejŠvajda2013ŠK ŠuranyR,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
Iveta Švajdova1990D,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
Denisa Švajdova2009M,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
GergőSzarka2003AC Nové ZámkyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AnnaSzekeres1982PannonhalmaHungaryD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
JánTám2009CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
VeronikaTantošová2010U 11 palárikovoO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
LujzaTináková2014Atletický klub ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
PavolTokár1981ŠK ŠOG NITRAA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
DušanTomič1994DTSE Bratislava A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AndreaTóthová1973MŠO ŠtúrovoD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MichalTrnka1984A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
AlexTrnka2007ZŠ s MŠ TrávnicaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
PavolTurek1968A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
BarboraTurzová2010CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
ŠimonUHRÍK2006Ak KrupinaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
MarianÜrge1973Run & Walk... TrávnicaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
VladislavVačko2007ZŠ s MŠ TrávnicaK,L - chlapci , dievčatá 2 000m (2006 - 2007)
BorisVáclav1988AcroyogaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
TerezkaVágovitsová2018MŠ MDŽ Šurany V - detský beh najmenších 100m (2016 a mladší)
MatejValach2010AK KrupinaO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
SimonValent2004AC Nové Zámky I,J - dorastenci(ky) 3 000m (2004 - 2005)
ErikValent2009DomadiceM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
MargaretaValentova2008DomadiceM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
RobertVALICEK1969Obal servis KošiceA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MilanValko1965AC Nové ZámkyA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
Lukáš Vančo 2011O,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
Lukáš Vančo 2011ZŠ ms Karola strmene PalarikovoO,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MartinaVavrová1979STG NOVÉ ZÁMKYD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
MartinVeis1996A,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
JurajVeres1986Prima Steel Running TeamA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
TomášVeróny1981Atletický Klub KrupinaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
MartinVeselka2013R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
VeronikaVikrutová1989AcroyogaD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
AmáliaViteková2014CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
VeronikaVlačušková2009CZŠ Žofie Bosniakovej, ŠuranyM,N - žiaci, žiačky 520m (2008 - 2009)
Benjamín Voroš2012OTJ U 11 Palárikovo R,S - žiaci, žiačky 260m (2012 - 2013)
LukášZáhorák2015T,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
SabinaZáhoráková2011O,P - žiaci, žiačky 310m (2010 - 2011)
MartinZajiček1969BéKá Zajičkova lúkaA,B,C - muži 10 000m (2003 a starší)
IvanaZáškvarová1995Bratislava runnersD,E,F - ženy 5 000m (2003 a staršie)
DamiánZeleňák2014Lokomotívka ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)
FilipZeleňák2014Atletický klub ŠuranyT,U - žiaci, žiačky 160m (2014 - 2015)