Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Trenčiansky polmaratón

menopriezviskoročníkklubkrajina
Michaela Miková1984Couvade Syndrom TeamCzech Republic
RomanKašpar1983Couvade Syndrom TeamCzech Republic
Marek Madunický 1988Chrome Antilopy Slovakia
RastislavGalko1978Slovakia
Branislav Šprocha1983Slovakia
PavolBoťanský1990Slovakia
PeterMilo1992Slovakia
BranislavGalko1981Tatran BobotSlovakia
MárioŠmýkal1991AK Baník PrievidzaSlovakia
MarianBlaho1987Slovakia
MatejPeti1997Slovakia
PavlínaPsotová1983Slovakia
AnnaItaly1982Slovakia
JurajMaláň1977SoblahovSlovakia
LuciaJelinkova1982Slovakia
LukášMacek1987Chromé antilopySlovakia
AnnaMalá1986Slovakia
VladimírMalý1977Slovakia
EmilJanáčik1967Schaeffler KysuceSlovakia
TomášPrívozník1991TJ RakoviceSlovakia
IgorUher1979Slovakia
EvaHírešová1979Slovakia
PeterKaňovský1978Slovakia
LuciaPašková1993Považská BystricaSlovakia
PatrikBéber1993Slovakia
JánJenčo1979Imperia FitnessSlovakia
DanielKováčik1996Považská BystricaSlovakia
ĽubošChmatil1986Slovakia
IvanStraka1976Slovakia
MilošHumera1970Slovakia
SamuelBalcár1990UtekáčiSlovakia
MichalTöröttö1989UtekáčiSlovakia
MatejKrajíček1994Púchov Slovakia
ViktóriaBezáková1998Slovakia
EmilPenciak1977Partizán VríckoSlovakia
BorisMamatej1978ŠKP MartinSlovakia
PeterHlaučo1984ŽilinaSlovakia
PavolOblažný 1984Slovakia
RadovanGašpar1986Ľadové medvede Ostratice Slovakia
LilianaHausnerová1977BK MétaSlovakia
DanielaŠmehlíková1973Klub bežcov a priateľov športu v PúchoveSlovakia
MiroslavSoško1965Klub bežcov a priateľov športu v PúchoveSlovakia
JurajŠkopek1999Slovakia
DenisTuška1995Slovakia
Ivan Molnár1995Slovakia
TomášBahelka1986Klub Polar Alpin TNSlovakia
MichaelKada1983SvinnaFrance
MichalSivý1988Slovakia
RichardDanka1994Slovakia
MarekBulko1978Slovakia
MichalVrba1981Slovakia
AndreaŠumichrastová1983Slovakia
BarboraZoubková1999Czech Republic
MiroslavMazan1982NDCASlovakia
VladimírBurjan1960Slovakia
Matúš StanislavBabčan1994Akadémia DivochovSlovakia
JánŠmýkal1965AK Banik PrievidzaSlovakia
AndrejVlček1987Slovakia
PeterDubina1977RZP/Sportcamp Slovakia
ZuzanaLančaričová1978Trenčiansky hradSlovakia
MiroslavIlavský1987Jogging klub Dubnica n/VSlovakia
TomášRumančík1988Slovakia
MatúšTóth1996Slovakia
PavolHoleczy1979BMSCSlovakia
TomášLipták1991Slovakia
KvetoslavSamak1985Slovakia
EliškaJežíková1979Slovakia
JúliusMacháček1984Slovakia
PeterBatka1970Slovakia
StanislavSuchý1991Dubnica nad VáhomSlovakia
ViktorVacho1995Slovakia
RichardMalák1975Behaj s RadosťouSlovakia
GabrielaMajerčíková1988Trebišov Slovakia

 

Zoznam prihlásených štafiet na Mitická štafeta

názov štafetymeno vedúceho štafetypriezvisko vedúceho štafety
raketyMarekKajaba
KonzíliumMonikaMarousková
TrencinSrniePotvoricePetraKohoutková

 

Zoznam prihlásených detí na SPORTKEMP detské behy

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MilotaSoľárová2019ŠK pre RadosťA – do 5 rokov (ročník 2017 a mladší) – 300 m
AlbertBlaho2015B – 6 a 7 rokov (ročník 2016 a 2015) – 500 m
TomášChalupčík2017A – do 5 rokov (ročník 2017 a mladší) – 300 m