Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Večerný beh Partizánske

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
Henrich Pršek 1971AK BOJNICKY5 km
KatarínaHlaváčová1984X Runners PE5 km
PeterZnášik1982ZnaKo Team5 km
JanaBarusová1976X Runners Pe5 km
MartinTurček1990obec Krásno10 km
OľgaJežova19805 km
EvaŽigová198110 km
AdamBernát199010 km
Jana Lunterová19885 km
Miroslav Dado 1982Prievidzské ľadové medvede 5 km
ludovítVlčan1975Atletický oddiel Partizánske10 km
MartinPaulík19845 km
MonikaKocáková1982Žiadny5 km
SofianRepa200210 km
DenisaHuláková197910 km
MiroslavRosa196910 km
PatrikGalko1988BBL10 km
VeronikaKošíková19945 km
MartinKralovič19815 km
DenisaHudecová19825 km
Katarína Mazáňová19805 km
MartinGerhat1981Rajčany10 km
VeronikaBalejová1981Energyfitrunners5 km
RadovanHrčka19755 km
MichalKrošlák198410 km
ZuzanaLovas 198310 km
RomanaFaberova198610 km
ZuzanaAsvanyi1984X-Runners5 km
Miroslav Dvonč 1972obec Krásno 5 km
AlexandraŠimončíková199210 km
BarboraMančíková198710 km
ĽudmilaBútorová19825 km
DorotaPodoláková200010 km
EmilValo1990GYMHO5 km
ĽubomírLigocký1972Ľadové medvede Partizánske10 km
BarboraMurárová19925 km
JanaKošťalová19845 km
PavolČerňan1993Klub Lenivých5 km
EvaŠvecová19905 km
OndrejŠvec19855 km
JanPoluch19765 km
LenkaDvončová19885 km
PeterNetopil19845 km
ZuzanaNetopilova19905 km
IvanaGugová 19855 km
TatianaJanovcová19715 km
MarekŠtevček1978Liptov10 km
Radoslav Bača1988Dvojité Legíny Košice5 km
MonikaRudinská19755 km
PetraŠútorová19865 km
JarmilaGalbava1983Fašungová running5 km
ViliamKrebes1991Fašungová running group5 km
BoženaPilátová1978Vitalis5 km
MáriaSegešová1980Atletický oddiel Partizánske5 km
Lucia Fabianova1985Fašungová running group5 km
ZdenkaFašungova1978Fasungova running group5 km
Zuzana Áčová 19835 km
IvanaCangárová1976Fasungova running group5 km
Ivan Urcikán 1980AK Bojničky 5 km
MartinaVasiliaková1974Vitalis5 km
OlgaBaranyiova1969TBK TORA Topolcany5 km
TatjanaKopalova19885 km
Rastislav Lukacovic 19785 km
PeterOkenka197910 km
MarketaĎurechova19915 km
MilanVarhaník19985 km
KristínaBilčíková19965 km
MUDr Boris Polak197010 km
ZdenkaPolakova1971Polak Club5 km
PeterLaluha197510 km
VladimíraSchredlová19835 km
MilanBarányi1962TBK TORA Topoľčany5 km
JanaHarineková19915 km
Lukáš Koščelniak1988Energyfit runners5 km
AndrejVlček198710 km
PeterKopecky198910 km
AlexandraNováková19955 km
FilipBenďák19915 km
GabrielaKošťanová19795 km
JozefKrál1969Partizánske5 km
PETERMORAVČÍK19805 km
ZUZANA LUKACIKOVA19745 km
AlexanderDuran1965X-runners PE10 km
JanaDragulová1970Ľadové medvede VUPE5 km
RadovanLukáčik20005 km
MarcelRusnák1974Stg Prievidza5 km
AndrejRusnák2002Stg Prievidza5 km
IvanPavlík1984Ak Spartak Dubnica nad Váhom5 km
DominikaCaková19995 km
MartinChyla1989Energyfit Runners5 km
AntonTurček1961obec Krásno10 km
DenisaBitarovska197310 km
PavolLencsés1976Atletický oddiel Partizánske10 km
RomanaVeľká19975 km
MartinMariani19705 km
JanaSeidlová1973Atletický oddiel Partizánske 5 km
KatarínaBalážová1989X-runners Brodzany10 km
PetraŠlosárová1978X-Runners Partizánske10 km
RadomírKlačanský1976TBK Tora Topoľčany5 km
LenkaKropilova 19915 km
Branislav Štiak19795 km
Andrej Balla 1995Obec Maňa 5 km
JurajVácval198910 km
JánŠmýkal1965AK Banik Prievidza10 km
JozefŠovčík1987Fašungová running group 5 km
MatúšKošík19945 km
JozefGigel198510 km
ErikaZemanovičová19985 km
OndrejKurek1985Vrbové5 km
MarekFogada1981TBK TORA TOPOLCANY5 km
MartinGilan1982XR-Čereňany10 km
MartinČepko1990Active life Košice 5 km
MartinJanský1980Piešťany5 km
StanislavaŠiatinská1976ŠK Achilles Handlová 10 km
MartinaSmolnická19975 km
VieraGraňačková19815 km
RóbertMatejka19905 km
RomanJuhás19735 km
MariaPristupna19845 km
ZuzanaKamienová198210 km
ZuzanaValková19995 km
RadoslavMartoš20015 km
IgorMartoš1973Topoľčany5 km
KatarínaMiksová198710 km
PeterCuper19795 km
MáriaKováčová1991Sheruns5 km
PavolVanko1955Partizánske 10 km
JanaCifrikova19875 km
PeterVereš19855 km
JánŤapucha1956Behom Bošany10 km
ZuzanaStoličná1968AK Veterán Bratislava 10 km
MartinStoličný1969REDE10 km
KarolSulovsky196710 km
RadovanMatuš197110 km
AgátaBabulic1986TBK Tora Topoľčany5 km
MarekBabulic1982TBK Tora Topoľčany5 km
IvanaOndrejičková19785 km
PeterSlážik197510 km
PeterSlážik197510 km
SimonaMikulová1988Eleven Run Team10 km
HelenaKarabčíková197010 km
HenrichBitarovsky197810 km
TomášMelicher199410 km
VladimírMihálik1968Energyfit runners10 km
PeterMihalovic198310 km
ZuzanaMikušová198710 km
TiborStruhár19775 km
AndrejPáleník197710 km
MichaelaVlčeková19915 km
DanielOndrejička1974Liešťany5 km
DarinaŤapuchová1967Behom Bošany5 km
MárioŠmýkal1991AK Baník Prievidza5 km
MarekBalažovič1974Trnavskí Bíli Medvedi5 km
Milan Štancel 1956Energyfit Runners Prievidza 5 km
JánKutiš1976ŠK Prusy 10 km
DanielaMasárová19845 km
DenisBolla1992ŽELEZNÍ ŽOCHARI10 km
MonikaFilipova1984Dobrý úradník10 km
LuciaGulčíková198310 km
AndrejKováč1988Prievidza10 km
VladimírKováč1988ŠK Achilles10 km
MartinŠipoš1988Fenix3club10 km
LuciaLukacikova Galova19765 km
MilošToriška1957tbk tora Topoľčany5 km
RóbertVereš1974OCR Ruzomberok5 km
MiroslavŽiak1987AO Partizánske10 km
AnnaŽiaková19675 km
SamoDurka2002Partizánske 5 km
DušanŠipoš198710 km
AlexandraČervena20025 km
LuciaBobokova19845 km
JozefGunda1955POP-CORN KANIANKA5 km
MiroslavPodlucký1973Bánovskí behúni10 km
JozefŠtreicher MUDr197110 km
Radovan Remeň 19765 km
PetraHajzerová1989X runners 5 km
AnnaMjartanová1994Ľadoví bežci10 km
MartinŠipoš1988fenix3club10 km
MáriaHubová199210 km
MarioMikat1991Topoľčany10 km
StankaAdamčíková1980X-runners Čereňany5 km
EvaSlávičová19765 km
ZuzanaKralova1983Atleticky oddiel Partizanske 5 km
IvetaBilická1962Topoľčany5 km
MiroDvonč1975NEREUS Žilina 10 km
PetraŠpanková19775 km
MartinŠmotlák1976AK Veterán Bratislava10 km
PeterJunás197810 km
PavolŠkultéty1980-5 km
PeterDebnar1985-5 km

 

Zoznam prihlásených detí na Večerný beh Partizánske

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
Nikolas Turček2010IskraD10 - 500m (2011 – 2009)
DáriusHrčka2011Tempo PartizanskeD10 - 500m (2011 – 2009)
Frederik Kadnár 2005D17 - 2000m (2005 - 2003)
MonikaŠeboková2011D8 - 300m (2014 - 2012)
NelaLencsésová2013D8 - 300m (2014 - 2012)
TamaraGažová2013D8 - 300m (2014 - 2012)
FrantišekMičuda2006D14 - 1000m (2008 – 2006)
Ján Lukáči 2010D10 - 500m (2011 – 2009)
EmaKocáková2014ŽiadnyD8 - 300m (2014 - 2012)
LauraŠevčíková2010Atleticky oddiel PartizanskeD10 - 500m (2011 – 2009)
Filip Németh 2009Atletický oddiel Partizánske D10 - 500m (2011 – 2009)
Alex Galbavy2014Fašungová running D8 - 300m (2014 - 2012)
EmaZvalová2014D8 - 300m (2014 - 2012)
AgátaSegešová2010Atletický oddiel PartizánskeD10 - 500m (2011 – 2009)
LaraSegešová2012D8 - 300m (2014 - 2012)
Annabell Áčová 2014D8 - 300m (2014 - 2012)
Maksim Kopal2014D8 - 300m (2014 - 2012)
Sabína KristínaŽoldošová2004GFC TopoľčanyD17 - 2000m (2005 - 2003)
SimonaSeidlová2005Atletický oddiel PartizánskeD17 - 2000m (2005 - 2003)
BiankaCaková2008D14 - 1000m (2008 – 2006)
PatríciaCuperová2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
Bianka Fabová2008HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
SáraDuchovičová2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
LeaMrižová2008HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
MichaelaSasková2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
MichaelaBartová2006HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
Natália Špirková2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
EmaLesičková2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
KarolínaKmeťová2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
TeréziaKmeťová2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
Natália Kellnerová2006HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
AlexandraJaršeková2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
TeréziaBeláková2006HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
ValériaJančeková2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
JakubSasko2007HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
PetraChochulová2006HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
JelaMariani2014D8 - 300m (2014 - 2012)
NatáliaŠkultétyová2008HK Slávia PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
TobiasDobeš2010Energyfit runnersD10 - 500m (2011 – 2009)
Simon Fabik2014PartizanskeD8 - 300m (2014 - 2012)
AdamZvarík2009VICTOREM SLOVAKIAD10 - 500m (2011 – 2009)
SofiaFabikova2012AO PartizanskeD8 - 300m (2014 - 2012)
Mia LelaIvanovičová2012N/AD8 - 300m (2014 - 2012)
Ema Vážanová2006Atletický oddiel PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
MarkoŤarcha2004Atletický oddiel Partizánske D17 - 2000m (2005 - 2003)
LenkaHorniaková2007Atletický oddiel PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
SimonaHorniaková2012D8 - 300m (2014 - 2012)
MarkusMikulas2011BrodzanyD10 - 500m (2011 – 2009)
KarinTurcekova2007Atletika PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
LeaMichnová2005Atletický oddiel PartizánskeD17 - 2000m (2005 - 2003)
EmmaJašíková 2013Atleticky klub PED8 - 300m (2014 - 2012)
ViktóriaTothová2013D8 - 300m (2014 - 2012)
TomášKodák2006ZŠ Žabokreky nad NitrouD14 - 1000m (2008 – 2006)
DominikŠiatinský2004AO PartizánskeD17 - 2000m (2005 - 2003)
DávvidŠiatinský2010ao PartizánskeD10 - 500m (2011 – 2009)
DenisŠiatinský2007ao PartnizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
NikolaKodáková2009ZŠ Žabokreky nad NitrouD10 - 500m (2011 – 2009)
NatáliaBenáková2013D8 - 300m (2014 - 2012)
Dominik Košina2011D10 - 500m (2011 – 2009)
Valter Rotter2013Partizánske D10 - 500m (2011 – 2009)
Veronika Kytkova2006Atleticky odiel Partizánske D14 - 1000m (2008 – 2006)
Timotej Vozík 2013D8 - 300m (2014 - 2012)
OliverTrojan2013D8 - 300m (2014 - 2012)
AlexanderÁgh2014D8 - 300m (2014 - 2012)
ViktóriaDobiašová2012PartizánskeD8 - 300m (2014 - 2012)
DávidSámela2006HK Iskra PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
MatejValjent2007HK Iskra PartizánskeD14 - 1000m (2008 – 2006)
AdelineTomišová2012D10 - 500m (2011 – 2009)
TomášHustý2012D8 - 300m (2014 - 2012)
MartinHustý2010D10 - 500m (2011 – 2009)
NataliaKopalova2014D8 - 300m (2014 - 2012)
JurajZajac2012D8 - 300m (2014 - 2012)
IvkoZajac2014D8 - 300m (2014 - 2012)
NatáliaDrábeková2011Atletický oddiel PED10 - 500m (2011 – 2009)
IsabelValentová2012Atletický oddiel PartizánskeD8 - 300m (2014 - 2012)
NinaŠkultétyová2014Atletický oddiel PartizánskeD8 - 300m (2014 - 2012)
NelaŠkultétyová2010Atletický oddiel PartizánskeD10 - 500m (2011 – 2009)
SebastiánMusil2009D10 - 500m (2011 – 2009)
Martin Cangel2012Malé Uherce D8 - 300m (2014 - 2012)